Voňavý muž je pre ženu tým najsilnejším afrodiziakom, preto by ste svoju vôňu nikdy nemali podceniť a tú prirodzenú vždy podčiarknuť aj nejakým zaujímavým parfémom. Ale predpokladáme, že to už ako moderný muž dávno viete. Čo možno neviete, je to, že „voňavkový web“ parfums.sk, odkiaľ sme boli doteraz zvyknutí kupovať pánske parfémy, zmenil svoj názov na notino.sk.

My, leniví muži, ktorým sa nechce tráviť hodiny času behaním po obchodoch a nakupovaním, vždy v prípade potreby volíme radšej cestu internetovú a danú vec zakúpime online. Inak tomu nie je ani pri parfémoch alebo iných kozmetických prípravkoch, ktoré sú, mimochodom, aj ideálnym darčekom či už pre manželku, milenku, svokru, kamošku, ale aj mužské osadenstvo (len tak medzi nami, odporúčame značku Etienne Aigner). No a keďže všetci chceme predsa pekne voňať a dobre vyzerať, web parfums.sk bol viac ako známy aj nám, mužom, čomu by možno nejedna žena nechcela ani veriť. Ale áno, bol. A minulý čas sme použili zámerne, pretože parfums.sk prednedávnom zmenil svoj názov na notino.

Takže odteraz si zapamätajte spojenie parfémy notino:) a pri online nákupoch myslite na to, že všetko, čo dopomôže vášmu dokonalému vzhľadu a zároveň aj príťažlivosti, nájdete na notino.sk. A, samozrejme, aj všetko, čím potešíte svoje milujúce polovičky – nezabúdajte, že Vianoce sú už za rohom. ;)