Väčšina z vás si nájde v skrini nejaké biele tričko, pretože to je základ outfitu pre správneho muža. Viete ale, s čím by ste ho mali kombinovať a ako ho správne nosiť tak, aby vám neodolala žiadna žena? Ak nie, ste na správnom mieste!

Našli ste v obchode super biele tričko, ktoré vám padne ako uliate? Neváhajte ani sekundu a berte ho všetkými desiatimi! Hŕba nenápadných tričiek sa dá totiž využiť na veľmi veľa zaujímavých spôsobov. Určite sa nebojte experimentovať, pretože tento kus odevu znesie skoro úplne všetko.

K džínsom dokonalé!

Kvalitnými džínsami a bielym tričkom nič nepokazíte, pretože to je kombinácia, ktorá nikdy neomrzí a hlavne sekne každému. Spolu s bielymi teniskami bude váš outfit dovedený k úplnej dokonalosti. Ak chcete pôsobiť naozaj frajersky, oblečte si ho spolu s otrhanými džínsami a potom už môžete vyraziť do klubu baliť sexy kočky.

Tricko moda

Kožená bunda

Chcete naozaj vyniknúť? Tak potom si na biele tričko oblečte čiernu koženú bundu! Samotná bunda môže pôsobiť veľmi tvrdo, takže biele tričko váš vzhľad zjemní, ale zároveň budete stále vyzerať ako tvrďas. Pod bundu sa hodí slim strih, ktorý zvýrazní vaše namakané svaly a vypracované brucho.

Tricko moda

Sakom nič nepokazíte

Veľmi módnou a v poslednom čase aj populárnou záležitosťou je vziať si pod sako namiesto košele tričko. Aby to vyzeralo dobre, zvoľte slim strih saka, rukávy ohrňte a nezabudnite na výrazné doplnky (hodinky, slnečné okuliare, náramok, atď.).

Tricko moda

S béžovou to bude dobré

Máte doma niečo v béžovej farbe a neviete si dať rady, ako toto oblečenie správne nosiť? Biele tričko je aj v tomto prípade skvelou voľbou. Biele oblečenie si totiž vo všeobecnosti dobre rozumie s béžovou farbou. Ak sa cítite v tejto farbe príjemne, tak ju rozhodne skombinujte s bielou.

Tricko moda

Flanelka? Prečo nie!

Prestali ste sa holiť, nakúpili pár košieľ, poprípade sekeru a teraz sa vám to k ničomu z vášho šatníka nehodí? Ak si v takejto drevorubačskej móde lebedíte alebo je vám to vyslovene proti srsti, kombinácia bieleho trička s kockovanou košeľou je pre ženy proste sexy! Tak sa nebojte a bez starostí nahoďte na seba aj takýto kus odevu.

Tricko moda

Zdroj: muzskystyl.cz| Foto: Pinterest