Heidy Pandora má iba dvadsaťštyri rokov a sama sa považuje za nezávislú ženu s dušou cestovateľky. Pravidelne si dopraje luxusné dovolenky v Dubaji či Maroku bez toho, aby sa dotkla peňaženky. Žeby sme tu mali ďalšiu milovníčku bohatých mužov? Kráska to kategoricky popiera!Heidy v priebehu posledných troch rokov navštívila 20 krajín, no oficiálne je nezamestnaná. Svoju vášeň našla v zoznamke, ktorá je určená na hľadanie parťákov na cestovanie. Slobodný či ženatý muž a dokonca aj ženy si ju môžu pozvať na dovolenku snov.

So svojimi štedrými sponzormi spáva a uprednostňuje ženatých chlapov, ktorí sa na ňu emocionálne nenaviažu a dostanú, čo chcú. No cieľavedomá kráska neostane o hlade, počas dovolenky získa aj mastné vreckové, ktoré jej určite zlepší deň.

Jej cestovateľská ,,kariéra“ z nej spravila klasickú zlatokopku. No ona toto označenie neznáša a, samozrejme, to aj popiera. Podľa nej jej ľudia jednoducho závidia jej kontroverzný štýl života a peniaze, ktoré si šetrí na vlastnú budúcnosť.

Zdroj | Foto: thesun.co.uk, Facebook