Ak niekoho spravila slávnym plastika, tak je to nepochybne Pamela. Jej bujné (a plastické) poprsie, dokonalá postava, krásna tvár a z toho všetkého vyplývajúci nekonečný se*uálny apetít z nej spravili americkú bohyňu se*u.Prvého účinkovania pred kamerou sa jej dožičilo v roku 1989, kedy bola jednou z diváčok na futbalovom zápase vo Vancouveri. Keď ju kameraman snímajúci divákov zobral do objektívu, nemohol z nej spustiť oči a Pamela sa na nezvyčajne dlhú dobu objavila na veľkoplošnej obrazovke. Zrovna mala na sebe značkové tričko Labatt’s a touto epizódkou vyvolala takú senzáciu, že jej bola od textilnej firmy okamžite ponúknutá zmluva na účinkovanie v jej reklamách.

Pamela Anderson mladáNajväčšieho úspechu v rámci televíznej produkcie Pam dosiahla, samozrejme, plážovou prehliadkou krásnych tiel s názvom “Baywatch”.

pamela baywatch

V jej osobnom živote sa už objavilo mnoho mužov, vrátane Sylvestra Stalloneho a Deana Caina. Správou, že sa mieni vydať za bubeníka metalovej kapely Motley Crue – Tommyho Lee, vystrašila na smrť celú svoju rodinu. Zobrali sa totiž štyri dni po tom, ako sa spoznali.

Pamela Anderson

V roku 1995 zaznamenalo ich partnerstvo najväčší škandál, keď sa na verejnosť dostal videozáznam ich sexuálnych radovánok. Video, zachytávajúce dvojicu v tých najchúlostivejších okamihoch pri spoločnej plavbe na súkromnej jachte, sa stalo doslova hitom.

Domáce video Pamely a Tomyho nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: csfd.cz | Foto: celebrityauction.co; speakerscorner.me; photobucket.com, eskipaper.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K.
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.