Nie je to až tak dávno, čo patrila k najkrajším americkým speváčkam. Chlapi po nej doslova slintali a jej fotka visela na stene nejedného tínedžera. Dnes má Kelly Clarkson namiesto štíhlej postavičky opuchnutú tvár, veľké brucho a silné ruky aj stehná. Stala sa z nej poriadna bacuľka.Kelly sa dostala na výslnie po tom, čo v roku 2002 vyhrala prvú sériu speváckej súťaže American Idol. Veľký záujem médií a fanúšikov nezvládala najľahšie, čo sa odrazilo na jej problémoch s telom a hmotnosťou. Keďže kilá sa na ňu vždy lepili, celé dni trávila v posilňovni a mučila sa prehnaným cvičením. Všetko ešte korunoval fakt, že v detstve trpela bulímiou. Preto sa už ako slávna speváčka snažila urobiť všetko preto, aby bola dokonalá.

Dnes je 35-ročná Kelly Clarkson mamou dvoch krásnych detí a určite má potenciál byť očarujúcou MILFkou. Namiesto toho sa ale vykašľala na počítanie kalórií a rozhodla sa užívať si život. Tvrdí, že je šťastná aj s tými kilami navyše, pretože žiadna super postava ešte nikomu pohodu a vyrovnanosť v duši nezabezpečila. Niektorí fanúšikovia sú presvedčení, že je krásna aj tak, iní by ju ale radšej videli opäť v posilňovni. A ako sa na to pozeráte vy?

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Kelly Clarkson kedysi

Kelly dnes

Foto: Instagram, Wikimedia, Flickr

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.