Film „Discopříběh“ patrí ku kultovým snímkam konca 80-tych rokov. Vďaka nemu snáď nebolo vo vtedajšom Československu chalana, ktorému by sa nepáčila blonďavá Eva, pričom bezhlavo sa do nej zamiloval i Rudolf Hrušínský.Pravda, Evička sa nakoniec vyfarbila ako pekná mrcha – dnes by sme povedali zlatokopka – pretože obyčajný kominár jej ani zďaleka nestačil. Ale aj tak sme si ju všetci zapamätali ako dievča s peknou tvárou, veď fotka herečky zdobila stenu nejedného tínedžera. Mariana Slováková (dnes už Konečná) mala v čase nakrúcania filmu len pätnásť a vedúca Bieleho divadla v Bratislave ju objavila na jednej z diskoték.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Keďže ďalšie filmové úlohy už po Diskopríbehu neprišli, Mariana sa chvíľu venovala modelingu. Napriek tomu, že mala nízku postavu, vyhliadla si ju šéfka modelingovej agentúry Madison Models. Kráska sa ale v osemnástich zaľúbila a odsťahovala do Nemecka, kde žila s fotografom. Vzťah im nakoniec nevyšiel a šťastie našla po boku švajčiarskeho podnikateľa, ktorý mal za sebou obrovskú tragédiu – manželka, syn aj ďalší členovia rodiny mu zahynuli pri autonehode. S ním precestovala celý svet.

Ani tento vzťah však Mariane nevydržal a po rozchode s podnikateľom sa vrátila na Slovensko, kde spoznala svojho budúceho manžela – ortopéda, s ktorým má dcérku. V súčasnosti žije v Bratislave a treba povedať, že z krásneho káčatka vyrástla luxusná MILF-ka. 46 rokov by ste jej určite netipovali. :)

Mariana Slováková Konečná je dnes krásna MILF-ka

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.