Bojové športy nie sú iba o tvrdých chlapcoch. Medzi zápasníkmi MMA nájdeme aj ženy a niektoré z nich sú dokonca krajšie ako modelky. Skvelým príkladom je 21-ročná blondínka Paige VanZant, ktorá sa nebojí postaviť do ringu, rozdať, ale aj dostať tvrdé rany.Krásna blondínka vyrastala v Daytone, v štáte Oregon. Jej rodičia vlastnili tanečné štúdio, a preto sa ako malá začala venovať rôznym tanečným štýlom, ako napríklad balet, jazz a hip-hop. Tancu venovala úctyhodných 13 rokov života. Na strednej sa však všetko zmenilo, keď bola neustále šikanovaná skupinkou dievčat. Toto bol dôvod, prečo sa začala zaujímať o bojové umenia, vďaka ktorým bola schopná ubrániť sa šikane. Profesionálne začala zápasiť v roku 2012 a momentálne pôsobí v Ultimate Fighting Championship (UFC).

rondaPrečítajte si tiež:
Drsná MMA zápasníčka odhodila šaty. Z jej póz budete slintať!

 

Tvrďaska Paige sa evidentne nestratí ani vo svete modelingu. Ako malá sa objavila v reklame a tiež pózovala pre Nike a Columbia Sportswear. A povieme vám, tie fotky stoja zato rovnako ako tie, ktoré vám ponúkame v nasledujúcej galérii.:)

Paige Vanzant 1 Paige Vanzant 2 Paige Vanzant 3 Paige Vanzant 4 Paige Vanzant 5 Paige Vanzant 6 Paige Vanzant 7 Paige Vanzant 8 Paige Vanzant 9 Paige Vanzant 10 Paige Vanzant 11 Paige Vanzant 12

Takto sa Paige dokáže odviazať v ringu:

Foto: sherdog.com, playbuzz.com, Instagram.com, twitter.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.