Toto by sme veru zažiť nechceli. Celý incident sa odohral v Indii, kde zmrznutý kus ľudských výkalov dopadol žene na rameno a zranil ju. Žena mala navyše šťastie v nešťastí, pretože „objekt“ dopadol najprv na neďalekú strechu, od ktorej sa odrazil. To jej pravdepodobne zachránilo život.Objekt bol vo veľkosti futbalovej lopty a indické noviny potvrdili, že ak by dopadol žene priamo na hlavu, takmer s istotou by ju na mieste usmrtil. Bola by to naozaj nepríjemná smrť, keďže išlo o zmes zmrazených ľudských výkalov a moču z lietadla, ktoré neúmyselne vypustilo obsah WC nad obývanou oblasťou.

Stalo sa tak v okrese Sagar Madhya Pradesh a nešťastníčkou bola 60-ročná Rajrani Gaudová. Učiteľ Deepak Jain povedal: “Bol som len 10 metrov od miesta, kde sa celý incident stal. Veľa detí a miestnych obyvateľov to videlo a následne po páde sa všade začala šíriť panika a krik. Nikto nevedel, čo sa deje. Bežali sme k zranenej žene a snažili sa ju čo najskôr dostať do nemocnice.”

wc

Okrem splaškov z lietadla sa objavili aj špekulácie, že by mohlo ísť o obrovský kus krúp, ale táto teória je veľmi nepravdepodobná. Jednak preto, že obloha bola pomerne jasná a navyše sa objavil len jeden kus.

Nie je to prvýkrát, čo sa objavili správy o nebezpečných padajúcich kusoch výkalov z lietadla. V októbri minulého roka pristál jeden takýto objekt na streche britského manželského páru a značne ju poškodil. Úrad pre civilné letectvo vtedy potvrdil, že incidenty ako je tento, sú pomerne zriedkavé. Lietadlá vypúšťajú obsah toaliet až na zemi, ale niekedy mechanizmus zlyhá. V porovnaní s 2,5 milióna letov ročne vo vzdušnom priestore Veľkej Británie sa stane približne 25 incidentov s pádom ľadových kusov z toaliet.

Zdroj: metro.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.