INZERCIA | Máte pocit, že vám to v spálni neklape tak, ako by malo? Alebo, že by ste mohli byť ešte lepší? Prezradíme vám 3 overené spôsoby, ako to zmeniť!Len málo mužov sa naozaj zamyslí nad tým, čo všetko môžu spraviť pre ženu v posteli. Jednoduchá predohra, zopár overených (a nudných) pohybov a už je koniec. Kto sa k svojej nežnej polovičke po milovaní ešte aspoň na chvíľku pritúli, myslí si už o sebe, že je Don Juan s dušou romantika. Omyl, milí páni, takto na to idete úplne zle!

Predohra začína už ráno

Letmé dotyky, ale napríklad aj vášnivý bozk na krk hneď ráno vedia vzbudiť v žene túžbu silnejšiu ako olympijský oheň. Využite, že ženy sú na rozdiel od mužov oveľa vnímavejšie na detaily a prispôsobte tomu vašu aktivitu počas celého dňa.

Kissing the neck

Dvorte jej, usmejte sa na ňu a občas sa na ňu pozrite presne tak, aby vedela, že po nej túžite. Dajte jej najavo svoj záujem a každé vaše slovo či každý váš pohyb musia hovoriť: dnes večer si moja.

Pozor ale na jednu dôležitú vec: nesmiete podľahnúť. Rýchlovka vyzerá na prvý pohľad veľmi vášnivo, no to nie je váš cieľ. Nechajte sa tiež tak trocha „dobývať“ a počkajte si až na večer. Ak začnete milovanie pohárom vína a jahodami, bude vaša partnerka dokonale „pripravená“ skôr, ako vôbec zhodíte košeľu. A čo je najdôležitejšie, počas celého dňa sa zvyšuje libido aj vám!

TIP na zaujímavý článok: Máte ho menší ako 12 cm? Nezúfajte, u žien môžete uspieť aj tak!

Kto nemá kondíciu a fantáziu, ten nemá nič

Pre milovanie potrebujete najmä dve veci. Prvou je kondícia, druhou fantázia. Milovanie je pomerne náročná fyzická aktivita, ktorá nie je len o nejakej povinnej jazde, ale musí byť aj o vašej iniciatíve.

Tá, či už ohľadom sexuálnych polôh alebo výdrži, je vždy limitovaná vašimi fyzickými možnosťami. Ak chcete byť výkonnejší v posteli, začnite na sebe „makať“. Zdravšie stravovanie, koniec fajčenia, obmedzenie alkoholu a pravidelný pohyb sú nevyhnutné podmienky.

A čo fantázia? Tu odporúčame rovno zabudnúť na tradičný „zdroj“ informácií vo forme filmov pre dospelých a skúsiť radšej overenú Kámasútru alebo podobné, modernejšie, knihy. Objednať sa dajú aj online, pohodlne a diskrétne prídu k vám domov a vy tak budete mať inšpiráciu pre celý rok.

Aj s malým gašparkom… nie, na to rovno zabudnite!

Ženy môžu dosiahnuť dva druhy orgazmu. Prvým typom je klitoriálny orgazmus, o ktorom si väčšina mužov myslí, že je lepší. Druhým typom je vaginálny orgazmus, ktorý sa dá dosiahnuť jedine stimuláciou nervových zakončení priamo vo vagíne.

Možno ste to nevedeli, ale práve vaginálny orgazmus je ten, ktorý ženy prežívajú oveľa intenzívnejšie. V klitorise sú síce tiež nervové zakončenia, ktoré spôsobujú príjemné pocity, ale vagína je oveľa viac inervovaná a to najmä v bode G a potom v poslednej tretine.

Dvojica v posteli

Čo z toho vyplýva? Jednoducho, že bez poriadnej erekcie žene nikdy nemôžete dopriať ten najlepší orgazmus na svete. Môžete sa snažiť jazykom či prstami, ale ten pravý výkon sa dá predviesť jedine s vašou mužskou pýchou. Ak chcete byť v posteli skutočne dokonalý milenec, potrebujete dosiahnuť kvalitnú, pevnú a dlhotrvajúcu erekciu.

Pokojne použite doping, je dovolený

V súvislosti s pevnou erekciou existuje jeden povolený doping, ktorý používa čoraz viac mužov a je to takmer už úplne bežná záležitosť. Áno, hovoríme o tabletkách na erekciu, ale nie o tých na predpis.

Reč je o voľne dostupných a 100 % prírodných tabletkách. Novinkou, ktorá je čoraz viac populárna aj u nás, je napríklad výživový doplnok z Británie, eJoy. Ak chcete vedieť, čím je tak výnimočný, že ho používa čoraz viac mužov, prečítajte si túto recenziu na eJoy, kde je zhrnuté všetko od A po Z.

Ak sa budete držať našich troch tipov a pomôžete si napríklad aj vyššie zmieneným prípravkom na podporu erekcie a potencie, je viac ako isté, že váš milostný život sa zmení o 180 stupňov. Túto zmenu si zaslúžite nielen vy, ale predovšetkým vaša partnerka!

Foto: depositphotos.com