Raz za čas vám ho môže urobiť hociktorá. Stačí, keď ju poriadne naštvete a ona povolí uzdu svojim emóciám. Veď to poznáte. My však teraz nemáme na mysli inak normálne baby, ktoré občas vybuchnú, ale typy, ktoré sú pre normálny život nepoužiteľné a skôr či neskôr z vás urobia mentálnu trosku.Radodajka

Dala vám hneď prvý večer a vy to pripisujete svojmu osobnému čaru. Keďže bolo super, stretávate sa aj naďalej, ona odušu flirtuje, v posteli je na neudržanie a vy ste v siedmom nebi. Ale len do chvíle, kým nezistíte, že hádže zvodnými pohľadmi nielen po vás, ale po každom chlapovi v okolí. OK, užili ste si, a teraz vezmite čím skôr nohy na plecia. Ona sa totiž kvôli vám určite nezmení a, skôr či neskôr, bude zohrievať posteľ niekomu inému.

Barbie

Strašne veľa ružovej, prehnane nežný hlások, neprirodzený mejkap. Miluje nákupy, drahé handry a má pocit, že každý muž v jej blízkosti z nej na počkanie odpadne. Pre praktický život je nepoužiteľná, lebo údržba atraktívnej fasády jej zaberie toľko času, že už nič iné nestíha. Vlastne niečo predsa – zavesiť na sociálne siete každý deň niekoľko selfie s našpúlenou pusou a vypnutou hruďou.

Žena v ružovom

 

Stíhačka

Chce mať všetko a za každú cenu pod kontrolou, teda aj vás. Buď jej budete v pravidelných intervaloch hlásiť, kde presne sa nachádzate a s kým, alebo vás bude bombardovať otravnými telefonátmi. Vezmite jed na to, že si vás príde občas skontrolovať aj do práce. Pri nej pivo s kamarátmi nehrozí. Jedine, že by ste ju vzali so sebou, čo by vám bolo vrcholne trápne. Keď idete spolu po ulici, bojíte sa pozdraviť kamoške, lebo viete, že bude nasledovať polhodinový výsluch na tému, odkiaľ sa poznáte a čo ste s ňou mali. Treba vám toho?

Svätuškárka

Je jedno, akú vieru vyznáva, každopádne bude pre ňu dôležitejšia, ako čokoľvek iné, teda aj ako vy. Buď pristúpite na jej hru a stane sa z vás rovnaký svätuškár ako ona, alebo vás vyhlási za neznaboha, čo vám dá patrične pocítiť bezbrehým pohŕdaním. A zabudnite na nejaké bujaré posteľné čísla. Maximálne tak raz za čas, po tme, v nočnej košeli, aj to len za účelom plodenia detí.

Ženy v čiernom

Ekologička

Teraz nemáme na mysli normálne uvažujúce ženy, ktoré triedia odpad a preferujú zdravé potraviny. Hovoríme o fanatičkách, ktoré sú posadnuté všetkým bio a eko, navyše sú to prísne vegetariánky a za jed označia aj bežný šampón. Vás nútia zdieľať ich radikálne názory a žiť ich životným štýlom. Skúste si pred ňou dať kus dobrej klobásy. Zaručene si vypočujete polhodinovú prednášku o tom, aké svinstvo sa v nej nachádza a vás nakoniec úplne prejde chuť. A nielen na tú klobásu…

Zlatokopka

Pokiaľ nie ste finančne zabezpečený, toto ani nemusíte čítať. Zlatokopka si vás nevšimne, aj keby ste boli najkrajší a najlepší muž pod slnkom. Ona totiž ide po prachoch, nie po mužoch. Väčšinou je to jednoduché dievča pochádzajúce z chudobných pomerov, ktoré si zaumienilo, že urobí dieru do sveta. Keďže neoplýva intelektom ani nadaním akéhokoľvek druhu, vsádza výlučne na svoje ženské zbrane. Keď zacíti prachy,  je ochotná urobiť čokoľvek. Napríklad zahrať zamilovanú a veľmi povoľnú samičku. Keď sa nechytí jeden pracháč, možno sa chytí ďalší, a možno až ten dvadsiaty, ale raz nejakého určite dostane.

Žena v klobúku

Hysterka

Najskôr vám môžu jej citové výlevy a výbuchy pripadať roztomilé a budete si ich vysvetľovať ako prejav ženskej slabosti. Lenže časom zistíte, že vás takýmto spôsobom manipuluje, aby vás dostala presne tam, kde vás chce mať. Takže pokiaľ nechcete skončiť ako nesvojprávny pako, utekajte, kade ľahšie.

Nahnevaná žena

Posadnutá poriadkom

Na tom, že v neporiadku a špine sa žije dosť blbo, sa asi zhodneme. Ale sterilný poriadok, škatuľky s čajmi poukladané podľa abecedy, veci v skriniach poskladané na milimeter presne, tiež nie sú žiadne terno. Lenže žene posadnutej poriadkom to nevysvetlíte. Máte dve možnosti – alebo prijať jej hru, alebo čo najskôr zdrhnúť.

Foto: Depositphotos.com, Pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)