Tretie pokračovanie Voayer: výstavy nahých žien poriadne prekvapuje. Organizátor a tvorca tohto kontrverzného projektu sa rozhodol pre naozaj netradičný spôsob, ako celé nahé divadlo ešte viac okoreniť. Nahé totiž nebudú len samotné modelky, ktoré sa na výstavu prihlásili dobrovoľne s túžbou ukázať verejnosti svoje prirodzenie. Mário Petereje sa dostal do povedomia médií minulý rok, keď v jeho hlave skrsla myšlienka ukázať ľuďom niečo nové, čo sám označuje za životný zážitok. Základom jeho Voayer výstav totiž nie sú fotografie, figuríny či sochy nahých žien, ale reálne ľudské telá, ktorých sa môžete dotýkať.

Napriek úspechu prvej a druhej výstavy, ktoré sa konali v krátkom časovom rozmedzí priamo v centre Bratislavy, sa organizátor rozhodol celé nahé predstavenie presunúť do hlavného mesta Českej Republiky. Jeho krok posunúť VOAYERa za hranice našej krajiny sa postupne ukazuje ako správne riešenie tešiace sa záujmu našich i zahraničných médií, ako aj záujmu nových dievčat, ktoré sa pred návštevníkmi túžia odhaliť. Vďaka Máriovej snahe sa tentokrát môžu účastníci tešiť na skutočne životný zážitok.

Počas troch dní, kedy bude výstava trvať, sa pred vašimi očami vyzlečie až 39 Sloveniek a Češiek. Ako čerešničku na torte poskytol organizátor výstavy informáciu, že modelkami nebudú len nahé ženy. Nahotu umožní aj niektorým návštevníčkam, ktoré mu “padnú do oka”.

Napriek tomu, že samotná výstava je označovaná za kontroverznú, má svoje jasné pravidlá, ktoré by mal rešpektovať každý návštevník. Pokiaľ by ste očakávali, že si pri nahých dievčatách doprajete troška tej mužskej sebalásky, sklameme vás.

Ak stále patríte k tým, ktorým toto perverzné divadlo prekáža a nedokážete pochopiť, prečo sa tieto ženy potrebujú ukazovať nahé a nechať sa dotýkať od celkom cudzích ľudí, máme pre vás odpovede priamo od exponátov výstavy. Nájdete ich spolu s nahými fotografiami zo zákulisia výstavy na Manforum.sk

Nahé fotografie zo zákulisia výstavy Voayer nájdete na Manforum.sk >>>TU

Nahé fotografie zo zákulisia výstavy Voayer nájdete na Manforum.sk >>>TU

Nahé fotografie zo zákulisia výstavy Voayer nájdete na Manforum.sk >>>TU

Organizátorovi odvaha rozhodne nechýba, čo potvrdzuje aj video pozvánka na tretiu výstavu

Nahé fotografie zo zákulisia výstavy Voayer nájdete na Manforum.sk >>>TU

Zdroj foto/video: Róbert Hruboš, voayer.cz, youtube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.