Čo viac by si muž mohol priať ako poriadnu fajku a kávu! Kombináciu týchto dvoch príjemných vecí si budete môcť dopriať už onedlho, a to dokonca mimo svojho domova, pekne v kaviarničke.Fajka v kaviarni je väčšinou nemysliteľná, ak neberieme do úvahy nejaký ten tajný orálik na toaletách. Avšak v Ženeve si budú môcť chlapi už od decembra vychutnať popri výbornej kávičke aj fajku od “servírok”. Nadštandardné služby bude poskytovať kaviareň Fellatio Cafe.

S bizarným nápadom prišla spoločnosť Facegirl, ktorá sa inšpirovala podobnými podnikmi mimo Európy, najmä tými thajskými. Majiteľ kaviarne sľubuje, že v podniku budú pracovať veľmi šikovné “servírky” a celý akt bude hotový za 10 – 15 minút. Cena by tiež nemala byť horibilná, za nadštandardné služby by ste mali zaplatiť niečo cez 40 libier.

12

Ako to celé bude fungovať?

Keďže doba je vyspelá, kaviareň bude fungovať cez Ipad. Zákazník si pomocou neho vyberie nielen kávu, ale i profesionálnu prostitútku – čašníčku, ktorá mu kávičku prinesie. Samozrejme, okrem kávy slečna spraví aj fajku priamo pod stolom počas vrelaxu. Ak máte napríklad veľkú výdrž a vaše vyvrcholenie nepríde do spomínaných 10 – 15 minút, niečo si priplatíte, no majiteľ sľubuje, že dievčatá sú zabehnuté a ústami pracujú veľmi šikovne.

Tak čo, už viete, kam sa vyberiete na najbližšiu pánsku jazdu? A doma môžete povedať, že ste boli v Ženeve na káve. :)

Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.