Skutočný a neuveriteľný príbeh sa odohral v Rusku, kde mladý muž pil tak veľa, až upadol do bezvedomia. Záchranári ho vyhlásili za mŕtveho, čo sa dialo ďalej, je ako z lacného filmu, no ide o realitu možnú iba v Rusku!O incidente informovali lokálne ruské noviny Khasanskiye Vesti. Muž sa na párty opil natoľko, až upadol do bezvedomia. Privolaní záchranári usúdili, že muž je mŕtvy a pohrebnou službou bol prevezený do márnice. V nej však v ten večer bolo priveľa mŕtvych, jeho telo teda nebolo vložené do boxu, ale uložené iba do veľkej chladiacej miestnosti spolu s ďalšími mŕtvymi.

Muž sa po niekoľkých hodinách z bezvedomia prebral! V chlade a tme začal zisťovať, kde sa nachádza, no keď nahmatal iné chladné telo, začal kričať a búchať na dvere tak intenzívne, až vzbudil pozornosť ochranky márnice.

Po vypočutí políciou bol muž prepustený a vrátil sa k svojim kamarátom, ktorí stále pili, no už nie na oslavu. Zapíjali totiž jeho úmrtie. Rusko je istým spôsobom krajina neobmedzených možností. Najmä neobmedzeného množstva vodky. Na zdravie.:)

Zdroj: rt.com