Alkohol popíja väčšina populácie, no skúšať to inak ako cez ústa, chce jednak odvahu a jednak stratu súdnosti. Pre niektorých (najmä mladšie ročníky) je však každý nový spôsob výzvou a tak sa bezrozmyslu vrhajú do víru opičenia sa a poháriky lejú do tela cestami, ktoré by vás zrejme ani nenapadli. Upozorňujeme, že zvyšok článku čítajte len na vlastné nebezpečenstvo. 

Tak nech to frčí

Je veľa druhov alkoholu, ktoré sa pijú rôznymi spôsobmi. Ale konzumovať alkohol inak ako pitím je už vyšší level. Vynaliezavci prišli na to, ako nezaťažovať tráviaci trakt a opiť sa rýchlejšie. Pýtate sa ako? Miesto orálu praktizujú anál!

Pri tomto spôsobe si alkohol vstreknú do análneho otvoru alebo si do misky s pitím proste sadnú. A keďže v zadku nie sú chuťové poháriky, nie je potrebné zápasiť s nepríjemnou chuťou drinkov.

tampon_alkohol

Doslova módnym trendom sa stalo opitie sa za pomoci klasických tampónov. Tampón sa vloží do pohára s alkoholom a keď ho do seba nasiakne, zavedie sa do pošvy alebo konečníka. Cez sliznice sa potom alkohol pomerne rýchlo dostane do krvného obehu. Toto decentné popíjanie praktizujú najmä dievčatá, aby sa vyhli nevoľnosti a zvýšenému príjmu kalórií. Šialenú metódu tampónového popíjania údajne vypustili do sveta modelky, pre ktoré je prijatie aj pol kalórie navyše problémom. Žiaľ, tento spôsob si vyberá daň v podobe otravy alkoholom a spálenia citlivých slizníc.

Čo oči nevidia

Hovorí sa, že čo oči nevidia, srdce nebolí. Pri „pití“ cez oko, vás rozhodne zabolí všetko, vrátane očí. Tento party postup, kedy si poldecáky lejete priamo do oka, nie je žiadnou novinkou. Vo svete má názov „eyeballing“ a v niektorých komunitách si takto puberťáci dokazujú odhodlanosť. Internetom sa šíri ako vírus. Množstvo zaslepených ľudí, v snahe zaujať, kašle na svoje zdravie. Lenže od zaslepeného k slepému je často iba krôčik.

alkohol_cez_oko

V živote treba skúsiť všetko

Ďalším s prečudesných spôsobov opíjania sa je tzv. fajčenie alkoholu, inak povedané – inhalácia výparov. Vdychovaním sa omamné látky dostávajú priamo do pľúc a odtiaľ rýchlo putujú do krvného obehu a mozgu. Tento bizarný spôsob je dokonca v ponuke niektorých barov v USA.

fajčenie alkoholu

Všetky vyššie spomenuté metódy zaručujú rýchly nástup stavu opitosti, svieži dych, bez zvracania a iných nežiaducich okolností. Navyše, keď sa vás frajerka opýta, či ste niečo pili, nebudete klamať, ak poviete nie. Zdá sa vám to nechutné? Nebuďte puritáni, veď v živote treba skúsiť všetko. Alebo nie? :)

Prirodzene, že tieto pokusy s vlastným telom absolvuje len skutočný blázon. Je až zarážajúce, čo je človek schopný urobiť, aby sa opil. Riziko nezvratného poškodenia orgánov či „prepálenia“ organizmu, ktorý vám takto nevie naznačiť, že ste to s alkoholom prehnali, snáď nebude nikto podstupovať.