Známy český MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola sa v uplynulých dňoch zviditeľnil svojim prestupom z organizácie XFN do konkurenčného Oktagonu. Teraz sa vrátil aj k výzve, ktorú prezentoval po svojom poslednom zápase v klietke, kedy oslovil na zápas českého rapera Marpa!

Vémola prekvapil výzvou, ktorú mnoho ľudí nečakalo. Tá má však pevné základy v tom, že Marpo sa o ňom vyjadril, že nie je komplexným bojovníkom a bojovať vie iba na zemi. Karlos teda na to reagoval a Marpovi odkázal, že proti nemu pokojne nastúpi v akomkoľvek bojovom športe a ukáže mu, ako vie boxovať. Český raper túto výzvu neodmietol, no po odchode Vémolu z XFN sa môže stať, že k tomu nakoniec nedôjde.

Česká MMA legenda sa navyše v jednom z posledných rozhovorov priznala, že Marpa pred samotnou výzvou považoval za lepšieho bojovníka, akým možno v skutočnosti je. Údajne mu totiž každý vravel, ako vo svojom boxerskom zápase Marpo Rytmusa rozmetá a zničí. Vémola si preto myslel, že je naozaj veľmi dobrý, no po odprezentovaní jeho výzvy ho od tohto kroku vraj začal zrazu každý z prostredia MMA odhovárať.

Údajne by totiž takýto zápas vôbec nepotreboval, pretože by Marpa v pohode porazil. Ťažko povedať, či chce Karlos týmito vyjadreniami iba priliať olej do ohňa a naozaj sa Marpovi postaviť zoči-voči alebo už časom tento krok oľutoval. Tieto slová sú však prekvapujúce o to viac, že Vémola vlastne vyzval bojovníka, o ktorom toho teda vôbec nič nevedel, čo je trochu nezvyčajné. Celý rozhovor nielen o Marpovi nájdete vo videu nižšie.

Karlos Vémola o Marpovi

Foto|Video: Instagram/McMarpo, YouTube