Olivia Jordan je meno najnovšej Miss USA. A ako isto viete, súťaže Miss existujú dve – z jednej víťazka reprezentuje krajinu na Miss Universe a z druhej na Miss World. Jordan zhrabla v Spojených štátoch pre istotu korunku v oboch variantoch.180 centimetrová žirafka z Tulsy v Oklahome je novou držiteľkou titulu Miss USA. Kráľovnou krásy sa však nestala po prvýkrát, pretože pred dvomi rokmi ovládla konkurenčnú missku a Spojené štáty reprezentovala na Miss World. To sa doposiaľ nepodarilo ešte žiadnej americkej modelke.

Olivia Jordan sa však neživí len modelingom, ale i herectvom. Menšie úlohy si zahrala napríklad už aj v komédiách Profesor v ringu, Macík, filmoch ako Hot Tub Time, Machine 2 či Jobs alebo i v seriáloch Un-Real a Murder in the First.

Na prvý pohľad je jasné, že Olivia oplýva krásou i dokonalým telom alebo žeby až na toľko, aby si uchmatla dva tituly Miss? :)

olivia - kópia olivia1 - kópia olivia2 - kópia olivia3 - kópia olivia4 - kópia olivia5 - kópia olivia6 - kópia olivia7 - kópia olivia8 - kópia olivia9 olivia10 olivia11 olivia12 - kópia olivia13 olivia14 olivia15 olivia16 olivia17 olivia19

Foto: Instagram

-a-

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lola
Ženy sú komplikované a my chlapi im často absolútne nerozumieme. Lola sa nám preto vo svojich článkoch snaží ukázať, ako rozmýšľajú ženy a ponúka nám pohľad do ich hláv. Kto vie predsa lepšie poradiť, ako na tie mršky, ak nie práve jedna z nich?