Tak si jeden piatočný večer hovorím, že sa idem pozrieť opäť raz na ten slávny Pokec. Už sa mi zopárkrát stalo, že som sa aj tam zoznámil s babami, ktoré boli celkom v pohode. Ako si tak prechádzam zoznam četovacích miestností, očko mi ušlo na názov: „Sexzoznamka“. Okej, pozriem sa tam, nebude to prvýkrát.Kto chodíte na Pokec, a do tejto miestnosti, viete, že je tam 80 % prostitútok a 20 % niekoho, kto sa vydáva za dievčatá a chce vás okradnúť – to sú tie statusy – „Kto tu má slovenskú sporiteľňu“ alebo „Kto tu má telekom“ – ale o tom možno nabudúce. Inak, v podstate sa čudujem, že celý Pokec ešte vôbec funguje, pretože mám pocit, že je to tam iba o tomto.

Za tie roky, čo som prePokec-oval, už na mňa zopár chytrálkov skúšalo niekoľko fintičiek. Napríklad sa mi stalo, že som sa dohodol akože s nejakou dievčinou na stretnutí a po tom, čo som jej prvýkrát zavolal, mi už len chodili výhražné SMS, že ak nezaplatím neviem koľko, tak bude so mnou zle-nedobre.

1464

To, čo sa mi stalo v tento večer, bol podvod z kategórie majstrovských kúskov hodných sfilmovania. Veď čítajte ďalej. Po niekoľkominútovom prebehnutí plochy som sa cez rýchlu poštu ozval dvom slečnám z istého malého mestečka na juhozápade Slovenska, ktoré ponúkali „trojku“. Hovorím si, takú trojku by som si hneď dal, ak by to nebolo extra drahé. Viem, že raz som platil v Bratislave na priváte za hodinovú trojku asi 150 Eur a keďže to bol vtedy jeden zo životných zážitkov, hovorím si, že by som si veľmi rád zopakoval také niečo aj dnes.