Hoci je ešte pomerne dlhý čas do začiatku MS vo futbale v Rusku, na verejnosť už prenikajú niektoré dôležité informácie týkajúce sa ich usporiadania. Najnovšie sa už vie, ktorá kráska sa stala oficiálnou veľvyslankyňou MS.Victoria Lopyreva je žena, ktorá sa môže popýšiť povestnou ruskou krásou. V roku 2003 získala titul Miss Ruska, objavila sa aj v časopisoch Cosmopolitan a Maxim, pracuje ako modelka a tiež ju často vídať v televízii ako moderátorku. Na krátky čas bola aj riaditeľkou súťaže Miss Rusko. Okrem toho, že získala mnoho ocenení, ako napríklad najštýlovejšia ruská televízna osobnosť, ktorú jej v roku 2009 udelil World Fashion Award, sa môže pochváliť aj vysokoškolským vzdelaním v odbore ekonomika. Momentálne sa tiež venuje rôznych charitatívnym podujatiam po celom svete. Podľa mnohým zanietencov je zrejmé, že v priebehu nasledujúcich troch rokov budeme o tejto kráske počuť častejšie a dozvieme sa z jej života omnoho viac.

No povedzte, nie je očarujúca? :)

 

Я – девочка и я хочу выходной!💃Сентябрь обрушился резко, неожиданно, быстро…🚨 и если в августе я уже не могла дождаться, когда же наступит вся эта движуха🚀, то сейчас, спустя месяц активной работы без выходных, я понимаю, что мой классный отпуск остался где-то очень далеко и был ли он?😂)) Так хочется сесть в самолет и улететь на пару дней туда, где еще не была…вот вы, куда бы полетели, будь у вас свободных пару дней? Ладно, выходные еще нужно заслужить, а я пошла собирать вещи. Снова в небо✈️ Ростов, увидимся на праздновании Дня Города😉🎉 / I had an amazing vacations and remember that In August I can't wait to comeback to my normally crazy lifestyle💪🏼 But after one month without days off I really dreaming to jump into the plane and going somewhere where I never been before. Where you would go guys if there are only couple of days off? Ah dreams…dreams…dreams😌one day could come true☝🏼️, but not at the moment 😁Have to pack and up in the air again🚀V

A post shared by Ambassador Of FIFA WC 2018🇷🇺⚽️ (@lopyrevavika) on

 

👳🏾

A post shared by Ambassador Of FIFA WC 2018🇷🇺⚽️ (@lopyrevavika) on

 

 

 

 

 

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Petra
Obyčajný človek neustále posúvajúci hranice svojich možností. Má však určitý strop, ktorý vraj neprekročí. Ale, ako hovorí: Nič nie je isté a preto, nikdy nehovorím nikdy, radšej volím slovíčko možno.