Jeden z najsledovanejších a aj najsťahovanejších seriálov na svete Game of Thrones má za sebou sedem sérií. Na tú zatiaľ poslednú museli verní fanúšikovia čakať o niečo dlhšie, než boli dovtedy zvyknutí, svojej premiéry sa totiž neobvykle dočkala až v polovici augusta 2017. 

Už v tom období sa médiami šírila informácia, že na ôsmu sériu Game of Thrones budú musieť diváci čakať ešte dlhšie, a to kvôli zdĺhavému natáčaniu, keďže dĺžka jednotlivých epizód od siedmej série stúpala až k filmovým 90. minútam. Vo štvrtok večer ale prišli tvorcovia konečne s oficiálnou správou o tom, kedy na obrazovkách uvidíme veľkolepé vyvrcholenie tejto ságy. Stane sa tak však až v roku 2019, čo naštvalo zrejme každého fanúšika.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Taktiež sú už známe aj mená režisérov ôsmej série, ktorými budú David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter a Miguel Sapochnik. Ako si rozdelia jednotlivé epizódy, zatiaľ nevieme. Čo sa týka scenáru, toho sa zhostia David Benioff & D.B. Bryan Cogman a Dave Hill.

Divákom tak neostáva nič iné než čakať. A ktovie, možno dovtedy stihne otec Game of Thrones  G. R. R. Martin vydať aj ďalšiu knihu, na ktorú knižní fanúšikovia netrpezlivo čakajú už niekoľko rokov.

Zdroj: hbo.com | Foto: makinggameofthrones.com