Je jedno, či máte niekoľkoročný vzťah alebo sa poznáte pár dní, nespútaná rýchlovka oživí milostný život každému. Spontánny výbuch hormónov a emócií  v podobe divokého se*u chceme prežiť všetci, len niekedy nám chýba odvaha. Nebráňme sa a užime si pocity vášne s našou sexi polovičkou.Prečo nás to tak láka?

Dôvod, prečo je pre nás mužov predstava se*uálnej rýchlovky tak atraktívna, je v tom, že ide o čisto pudovú záležitosť. Je to okamih, kedy môžeme odhodiť sebaovládanie a vypustiť z klietky seba samého. Originalita každej rýchlovky je vzrušenie z momentálnej situácie. Je to ohromne príjemný a uspokojujúci pocit sám o sebe. Keď ho necháte sebou prúdiť, zažijete vzrušujúce chvíle, na ktoré tak skoro nezabudnete a budete si ich chcieť zopakovať.

Kde?

Netvárte sa, že neviete, kde by sa to dalo! Zastavený výťah, odstavené vozne vlaku, kapota auta v podzemných garážach či zopár husto posadených kríkov v parku – zakaždým to môže byť iné, vzrušujúce a obaja si to užijete.

dvojica

Nebojte sa!

Už pri pomyslení na žhavý a rýchly se* sa objavujú obavy, zväčša u našich partneriek. Sú to obavy typu: “čo keď niekto príde, veď tá zem je špinavá, na se* sa musí človek predsa pripraviť.” Takto nerozmýšľajte! Čím zdĺhavejšie si budete milostné hniezdočko aranžovať, tým menej túžby vo vás nakoniec zostane. V momente, keď vycítite, že na rýchlovku nadišiel ten správny okamih, kašlite na detaily, že nemá na sebe podprsenku s push-up efektom a vaše trenky sú vyťahané. Poddajte sa emóciám a svojej partnerke zašepkajte do ucha  “si úžasná”.

Foto: theartmad.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)