Všetky ženy, snáď na celom svete, vám povedia svoju obľúbenú frázu „muži dospievajú omnoho neskôr ako ženy“. Ony sa totiž domnievajú, že už v puberte sú niekde tam, kde my prídeme okolo 18-násteho roku života. Neskôr zase zastávajú názor, že chlapi dospievajú až po tridsiatke, pretože „s mužom vo veku do 25 rokov“ je to ako s malým, neskúseným chlapcom.

Rád by som sa na túto problematiku pozrel triezvejšími očami. Je samozrejmé, že mnoho chlapcov sú „teliatká“ a nebudú z nich dospelí muži ani v päťdesiatke. To však nie je prípad čitateľov Manmagazin.sk ;-). Čitatelia Manmagazin.sk sú totiž dospeli dávno pred dosiahnutím oficiálneho veku dospelosti a ešte dávnejšie pred tým, ako podľa ženskej verejnej mienky dospeli všetky ženy v ich okolí.

Čo vlastne ženám na nás vadí? Správame sa podľa nich ako malí chlapci. Neustále čumíme na po*no, nezaujíma nás nič iba holé kozy, se* a počítačové hry. Vraj sa nevieme správať v spoločnosti ako dospelí ľudia a máme pubertálne zvyky.

Poďme na to vedecky. Pokusom, konkrétne porovnaním. Čo sa tak deje v prípade, že sa skupina žien vo veku 13 – 23 rokov, teda podľa vyššie spomínanej ženskej logiky „dávno dospelých dievčat“, ocitne v prítomnosti nejakého umelčeka typu Justin Bieber či o generáciu nižšie Back-stret-boys (chlapci zo zadnej ulice, pozn. preklad), Kelly Family alebo ešte o jednu generáciu späť – Michael Jackson.

Reakcie týchto „dávno dospelých dievčat“ sú takéto:

Teraz by som sa vás, milé dámy, ešte raz opýtal: my, že sa nevieme správať? Aby som pridal ďalší príklad – viete, ako vyzerá, keď baby idú spolu na chlapský striptíz? Presne ako na vyššie spomenutom videu s Justinom, yebkom, Bieberom. Jačia, revú na celú miestnosť „milujem ťa“ alebo „chcem ťa za muža“.

Zažili ste už situáciu, keď idú na striptíz chlapi? Je tam nejaký jakot či primitívne správanie ala dievčatá? Nie, správame sa ako ľudia a že sme zo striptérky často „paf“, najavo nedávame. Ak sa nám vystupujúce dievča páči, decentne k nej pristúpime a dáme jej babku za gaťky. Nekričíme na ňu „milujeme ťa“ ani „chceme si ťa vziať“.

Takže nabudúce, milé dámy, ak budete nejakému chlapovi vyčítať, že je „nedospelý“, že sa správa ako malé dieťa alebo, že je se*istický, spomeňte si, prosím, čo ste vyvádzali „tam v tom bare“ alebo „tam na tom koncerte“, dobre….

…moja? :P