Prsia sú druhým fyziologickým znakom žien (prvý je vagína) a tiež predstavujú jednu z najviac sexy častí ženského tela. Nie každý však vie, že na základe ich tvaru a veľkosti možno určiť charakter ženy. Napríklad – vedeli ste, že žena s veľkými prsiami má rada jedlo, poteší ju pochvala, snaží sa získavať priazeň a nemá veľký záujem o sex? Dosť bolo rečí, poďme na tie typy a tvary…Poznámka: Dovrec alebo inak areola je kruhová oblasť tmavšieho zafarbenia okolo bradavky. Dvorec možno rozlišovať na malý (priemer menší ako 25 mm), stredný resp. priemerný (25 mm – 38 mm) a veľký (od 38 mm).

1. Mierne ovisnuté plné veľké prsia s bradavkami smerom nadol a s priemerným dvorcom

Nezávislá žena, ktorá vie veľmi ľahko nadviazať styk s mužmi, rada sa rýchlo do každého zamiluje, je priateľská a otvorená. Navyše je tiež všestranná, skromná a dobrosrdečná, zatiaľ čo jej filozofia je „život je krátky“. Avšak neodpúšťa každému, kto ju raz sklame. Túto ženu zaujímajú najmä ženatí muži, potom muži, ktorí si ctia slobodu, sú zodpovední a majú rovnako aktívny životný štýl ako ona.

2. Pevné veľké plné prsia s bradavkami smerujúcimi dopredu a priemerným dvorcom

Táto žena nikdy nevhúpne do vážneho partnerstva, pretože sa veľmi často nestará o pocity iných ľudí. Na druhej strane, ak je už viazaná k niekomu, zaľúbi sa do jeho rodiny vrátane toho, že splní všetky požiadavky svojho manžela. Navonok pôsobí ako dobrá a zodpovedná žena, avšak zvnútra ju zmietajú emócie a má sklon k výbušnosti. Zaujímajú ju čestní muži a machovia.

3. Mierne ovisnuté malé prsia s bradavkami dopredu a väčším dvorcom

Táto žena preferuje slobodu, užívanie si života a verí v slobodný životný štýl. Často sa dostáva do konfliktov sama so sebou alebo i s ľuďmi v jej okolí. Avšak na druhej strane sa vie ľahko vysporiadať s problémami a je schopná racionálnych riešení. Žena s týmito prsiami je nadaná v oblasti umenia, má sklon k ručným prácam, vareniu, chovu zvierat alebo k dekorovaniu interiéru. Vhodnými mužmi sú pre ňu netrpezlivci (ktorí nesedia stále na zadku, ale niečo neustále robia) a tí, ktorí veľa nenahovoria, pretože táto žena dáva prednosť konaniu pred rozprávaním. Je tvrdohlavá, ale i láskavá, vie ľúbiť a potrebuje dôveru.

charakter_prs_01

4. Mierne ovisnuté stredne veľké prsia s bradavkami nahor a menším dvorcom

Veľmi ľahko ovládateľná, verná svojmu partnerovi, podozrievavá, vždy v strehu a v rozhovoroch vždy mieri rovno k veci. Táto žena má tendenciu vyberať si takého muža, ktorý má podobné kritériá ako ona. Najviac si cení dôveru a vernosť muža. Nemá námietky, pokiaľ ju muž požiada o to, aby zostala doma s deťmi alebo sa starala o domácnosť. Vhodný partner je ten, ktorý má zmysel pre humor, je vysoký a má otvorenú spontánnu osobnosť. Dôležitý pre ňu nie je majetok, ale rodina a pohodlie.

5. Mierne ovisnuté malé až stredne veľké prsia s bradavkami dopredu a veľkým dvorcom

Táto žena má v sebe povahové črty muža. Nemá rada, ak je na ňu vyvíjaný nátlak alebo ak je niekým obmedzovaná. Veľmi ťažké je pre ňu byť pokornou v prítomnosti iných ľudí, pretože má vysoké ego a sebaúctu. Miluje porovnávať ľudí a veci. Vhodným partnerom bude ten, kto bude stáť po jej boku v dobrom aj v zlom a bude schopný trpieť jej náladovosť a premenlivosť.

charakter_prs_02

6. Mierne ovisnuté veľké kypré prsia s bradavkami smerujúcimi dopredu a väčším dvorcom

Pre dámu s takýmto typom pŕs je typické bezstarostná povaha a nezávislosť. Bohužiaľ, táto žena miluje rozprávanie a zveličuje každý problém. Je bláznivá, ľahko sa nahnevá, na druhej strane rada pomáha tým, ktorí potrebujú pomoc. Býva často veľmi úprimná. Zvyčajne nežije v prepychu a patrí k tým múdrejším. Veľmi ľahko sa dostane do stavu nudy, preto sa musí zaneprázdňovať. Ak sa s partnerom nudí, vie byť aj sebestačná. I keď si táto žena myslí, že manželstvo je škaredá vec, po svadbe sa jej názor vždy ľahko zmení.

7. Spadnuté malé prsia s bradavkami nadol a malým dvorcom

Táto žena patrí medzi veľmi citlivé bytosti. Všíma si každý detail a ak postrehne zradu zo strany partnera, vie sa mu zákerne pomstiť. Taktiež je veľmi naivná a patrí skôr medzi tiché, plaché a neskúsené ženy. Avšak po získaní sexuálneho partnera sa z nej stáva sexmašina. Je pre ňu typické, že vždy po práci privíta doma manžela. Vhodný partner by mal byť zodpovedný, odhodlaný a vážnejší muž.

8. Mierne ovisnuté až pevné stredne veľké / malé prsia s bradavkami dopredu a priemerným dvorcom s veľkými vysunutými bradavkami

charakter_prs_03

Majiteľka takýchto pŕs je praktická a úprimná žena. Jej slabinou je zábudlivosť a lenivosť do práce. Často bojuje s jej vlastnými pocitmi, nevie sa rozhodnúť, ak má na výber z viacerých možností a ľahko sa vie vytočiť. Mužov k sebe púšťa len veľmi ťažko a ešte ťažšie sa im otvára. Patrí však medzi príťažlivé ženy, ktoré sú schopné urobiť muža šťastným v každom smere.

9. Pevné malé prsia s bradavkami dopredu a priemerným dvorcom

Ťažko odmieta žiadosti od iných ľudí. Je otvorená, trpezlivá a rada sa stará o druhých. Je dobromyseľná a často ochotná a nápomocná. Zaujme ju najmä láskavý muž s normálnym zamestnaním. Ťažko však čelí úzkosti, stresu a chorobám.

10. Mierne ovisnuté stredne veľké prsia s bradavkami nadol a priemerným dvorcom

V slovníku takejto ženy nejestvuje slovo zlyhanie a neúspech. Medzi jej záľuby patrí čítanie a obrovský záujem o umenie. Rada nasleduje svoje srdce a pocity. Vhodným partnerom pre ňu je muž, ktorý je zároveň jej priateľ, ale aj taký, ktorý je nezávislý a má sčasti sebeckú povahu.