Známy slovenský „klasik“ Milan Lasica by povedal „Dobrý se* trvá tri hodiny. Ale to počítam aj kino a večeru.“ Povedzme si ale na rovinu, maratóny v posteli určite nie sú ani pre nás ženy tým pravým posteľovým orechovým a vy muži sa často iba chvastáte, ale kde nič, tu nič. Ak chcete vedieť niečo viac o tom, ako dlho by mal trvať naozaj dobrý se*, čítajte ďalej.Niekde som počula, že se* je ako pizza. Ak je dobrá, tak je naozaj dobrá, keď je zlá, aj tak sa z nej najete, ale ak je narýchlo, je to väčšinou bieda. Priemerný se* podľa celosvetových štatistík trvá niečo okolo siedmich minút. To je stále dobrý čas na to, ak sú po týchto siedmich minútach obe strany uspokojené. Ak nie je žiadna strana uspokojená, niečo robíte veľmi zle. Ak nie je iba jedna strana uspokojená, je to často ešte horšie.

246

My ženy vás rozdeľujeme do dvoch skupín. No schválne či uhádnete. Dobre, tak neuhádnete. Prvá skupina sú tí, čo sa zaujímajú a druhá sú tí, čo sa nezajímajú. A že o čo? No predsa o to. Či sme… boli! Dobre, tak na rovinu a ešte raz – na koľko percent ste si po se*e istý, že vaša partnerka dosiahla orgazmus? Ak ste sa nad tým aspoň zamysleli, wow, super! Ak ste si 100% istý, gratulujeme. Ak vás to ani nenapadlo, tak vy ste tá skupina, čo sa nezajíma. A nie je vás málo!

Dobrý se* trvá, nazvime to – dlho. Ale nie je všetko o časovej dĺžke, veľa je to o určitom načasovaní a správnej technike. Tak ako aj v iných veciach – ak posilňujete, viete, o čom hovorím: menej je niekedy viac. Hovorí vám niečo slovo gradácia? Postupné stupňovanie deja? To je presne to, o čo tu ide. Teda ak si myslíte, že dosiahnete nový rekord iba časovou dĺžkou, sklamem vás.

Tu sú časové dĺžky se*u aj s mojim komentárom:

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adela
Adelka je z našej redakcie síce najpromiskuitnejšia ale za to v sexuálnych otázkach najskúsenejšia. Niekedy ani nechceme radšej vedieť čo si myslí, pretože to pokazí všetky naše romantické predstavy. Mrška jedna ;-)