Pozdravujem vás, silnejšia polovica obyvateľstva. Ako ste možno presvedčení, dokonalejšia, vybavenejšia, šikovnejšia a inteligentnejšia časť. Túto tému nebudem rozvíjať, pretože by nedošlo k zhode názorov ;-).Čo však môžem naozaj s čistým svedomím prehlásiť, že som už do nejakého toho poklopca nahliadla, napriek tomu toto moje rozjímanie nebude o tom, koľko centimentrov je dosť. Ale vzhľadom k vášmu tápaniu v niektorých pomerne zásadných situáciách si k vám dovolím prehovoriť na tému, koľkokrát by ste mali svoju partnerku za noc urobiť, aby sa to vo všeobecnosti mohlo považovať za dobrý výkon. Samozrejme, zoberme do úvahy, že je pre vás vaša partnerka dostatočne okúzľujúca.

Je mi jasné, že proti gustu žiaden dišputát a nikomu sa nedá nič nadiktovať. Ale predstavte si, že by som povedala: päťkrát! Alebo dokonca viackrát! Zavreli by ste práve rozčítaný článok na vašom mobile či počítači a okamžite by ste išli prenasledovať vašu milovanú po vašom byte, aby bola vôbec nejaká nádej, že tento mnou vyslovený štandard splníte.

1707

Čo by sa ale s najväčšou pravdepodobnosťou nestalo a pretože by vám vaša nevýkonnosť nešla z hlavy, zajtra by ste to skúsili znova a pozajtra zrejme tiež. Teraz ma prepadá hrôza, aké nešťastné následky by to všetko mohlo mať. Po uliciach by sa plížili mátohy s ťažkou hlavou aj nohami, v práci by ste padali vyčerpaním a nedeľné športové vysielanie by ste pravdepodobne prespali po predstavení hlavných aktérov na začiatku prenosu.

Pozrime sa na to inak. Ak máte 18 rokov, nemáte nikdy dosť a nenásytnosť vás ženie ďalej. Asi je to v tomto veku dobre. Časom svoju nenásytnosť zasýtite, ale stále vám to samozrejme nedá, aby ste to skúšali znova a znova. Ale pozor, aby ste nezabúdali na svoju polovičku a náležite sa jej venovali a nešli si iba „za tým svojím“. Potom nemôže ani poriadna dávka telocviku uškodiť. Koniec koncov, môžete predsa vynechať jednu či dve posilňovne a máte to to isté ;-).

Na každú otázku ale existuje x odpovedí a nie je na svete človek, ktorý by sa zavďačil každému. Názory na tieto veci sa totiž môžu pomerne dosť rôzniť. Urobila som si prieskum medzi svojimi kamarátkami a jednoznačne z neho vyplýva, že ak je partner milý a v posteli to vie, prečo by svoje umenie nepredviedol viackrát. Pre menej chápavú časť čítajúcich – umenie priviesť partnerku k orgazmu.

1706

Ale názory žien budú predsa len vždy trošku zaujaté. Ak som dosiahla za noc už niekoľko orgazmov, skočiť ihneď na ďalšie číslo sa mi vskutku nechce. Ale také prebudenie sa o štvrtej ráno by zase nemuselo byť na škodu! Pohladiť, vkĺznuť a až potom ma zobudiť: dá sa naozaj hovoriť o vzácnosti okamihu. Potom pre mňa stačí aj iba jeden orgazmus a koniec koncov som sa ho ochotná aj vzdať, aby sa skóre trošku vyrovnalo ;-).

Inzertný odkaz: Ak chcete vediet ako vydrzat pri sexe dlhsie kliknite SEM

Pozor ale! Po svete chodí nie málo borcov, ktorí žijú v mylnej predstave, že ich sexuálna výkonnosť je meraná len tým mystický „koľkokrát“. Po dôkladnej analýze tohto javu som dospela k názoru, že sa jedná o náhodných milencov, ktorí sa dostali k „miske s mliekom“ a tak ju chcú vylízať do dna. Často kvalitu nahradzujú kvantitou. Ak však sú dvaja partneri denne spolu, situácia býva úplne iná.

Skúsila som sa svojho partnera opýtať koľkokrát je dosť a jeho odpoveď bola: „Trikrát!“

Veľmi zaujímavé ale je, ak zalovím s svojej pamäti vo skúsenostiach z čias minulých – po prvýkrát to býva na rozjazd, potom sa chvíľku rozprávame, vypijeme fľašku šampanského a vyfajčíme cigaretu. Následne nastane celkom prirodzene čas na to skočiť na to znova. A lepšie. A radostnejšie – po šampanskom :). Ale niečo iné je teória a niečo iné prax. Kto vie ako by sa priateľ, ktorý pomerne suverénne odpovedal, zachoval, ak by išlo skutočne o trojnásobný opakovaný výkon.

Tí, čo sa chvastajú najviac, obvykle v rozhodujúcej chvíli zlyhajú. A niekedy jedno číslo stačí na to, aby už o žiadnych ďalších neuvažovala.

Osobne nepoznám nič lepšie, a to môžem hovoriť naozaj za drvivú väčšinu žien (bohužiaľ, názor jedného z našich milých redaktorov je iný: Ranný sex? Oach!

Ale priznávam, že to je trošička hra s ohňom. Kto totiž býva po prehýrenej noci krásny? Rozmazaný make-up a tak ďalej, asi to poznáte… Preto to niekedy, najmä ak ide o prvú spoločnú noc neriskujem. Ak totiž nie som rozmazaná, tak som sa večer stihla odlíčiť, ale ak sa to stalo, asi ten sex nestál úplne za všetky prachy… A preto je to ideálne so stálym, či stálejším partnerom – ak sa milujeme, všetko ostatné je druhoradé.

Toľko vaša Adelka a teraz sa môžete pokojne do mňa pustiť v komentároch :-). Pusu.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adela
Adelka je z našej redakcie síce najpromiskuitnejšia ale za to v sexuálnych otázkach najskúsenejšia. Niekedy ani nechceme radšej vedieť čo si myslí, pretože to pokazí všetky naše romantické predstavy. Mrška jedna ;-)