Naše očakávania sú často v inej dimenzii než je realita. Realita je krutá! Myslíte si, že na selfie budete vyzerať ako topmodel a občas to vypáli naopak. Odfotíte sa a zistíte, že vyzeráte ako totálny idiot. ManMagazin.sk vám prináša galériu bežných situácií zo života, ktoré skvelo zachytávajú kontrast medzi očakávaním a skutočnou realitou. 

Akrobatka očakávanie vs realita Horúca čokoláda očakávanie vs realita Keď zaspíte vo verejnej doprave Nanuk očakávanie vs realita Očakávanie vs realita baba v bazéne Očakávanie vs realita Grilovanie očakávanie vs realita hrad z piesku očakávanie vs realita jedenie Očakávanie vs realita Jedenie 2 Očakávanie vs realita kúoeľ Očakávanie vs realita let Očakávanie vs realita obrázky Očakávanie vs realita pečenie Očakávanie vs realita Prsia Očakávanie vs realita Rodina očakávanie vs realita spánok s miláčikom Snehuliak očakávanie vs realita Víkend očakávanie vs realita

Zdroj: smosh.com, zvratenyhumor.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.