Fotenie selfie je dnes tak bežnou vecou ako vstávanie či obliekanie ponožiek. Napriek tomu sa z času na čas jedna takáto “svojka” stane hitom internetu. To je aj prípad 18-ročnej Marisol a jej fotky v teplákoch. Tínedžerka menom Marisol zavesila na svoj účet na Twitteri selfie fotku v teplákoch. Ani vo sne ale nečakala, že táto snímka sa rozšíri medzi tisícky ľudí. Tí si totiž okamžite všimli jeden detail, ktorý ich rozdelili na dva tábory. Pozrite si pozorne nohy 18-ročného dievčaťa.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Po zhliadnutí tejto snímky sa mnohí vydesili, že dievča má chroobne chudé nožičky, druhá strana však odporovala, že sa jedná len o optickú ilúziu a “medzera medzi nohami” je iba pásikom na teplákoch. Táto snímka sa stala doslova internetovou senzáciou a šíri sa medzi ľuďmi rýchlosťou blesku.

Pravda je taká, že brunetka nemá až také chudučké nožičky, ide naozaj len o poriadny očný klam, a teda pásik na Marisoliných teplákoch je presne rovnakej farby ako podlaha v jej izbe.

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D