Brazílsky futbalista Neymar je stále hráčom francúzskeho PSG, ale už viac ako mesiac sa vo veľkom hovorí o tom, že chce odísť a jeho vysnívanou destináciou je Barcelona, z ktorej pred dvomi rokmi odišiel. Teraz brazílska superstar svojho aktuálneho zamestnávateľa kruto zosmiešnila!

27-ročný Neymar bol počas nedávneho turnaja s názvom Red Bull Neymar Jr’s Five, ktorý sa konal v jeho rodnej Brazílii, spovedaný tamojšími novinármi. Na otázku, aká je jeho najlepšia futbalová spomienka, chvíľu nevedel odpovedať, ale potom prišla šokujúca odpoveď.

„Mojou najkrajšou spomienkou bolo, keď sme s Barcelonou vyradili PSG. kEĎ SME STRELILI 6. gól, nikdy som sa tak necítil. Bolo to neskutočné.“

Neymar hovoril o odvetnom osemfinálovom zápase Ligy majstrov zo sezóny 2016/2017, kedy PSG najskôr doma deklasovalo Barcelonu vysoko 4:0, ale v odvetnom stretnutí prišiel nevídaný obrat. Barcelona vyhrala 6:1 a po celkovom skóre 6:5 postúpila do štvrťfinále, kde ale nestačila na turínsky Juventus. V spomínanej odvete bol práve Neymar dvojgólovým hrdinom.

Zdroj: Twitter | Foto|Video: Twitter