Súčasná situácia na Slovensku je neustále veľmi napätá a protesty či vášnivé diskusie na sociálnych sieťach neutíchajú ani po demisii Róberta Fica na post premiéra. Pozrite sa, ako na tento krok reagovala jeho mama. Málokto tomu naozaj veril, ale napokon sa predsa len líder politickej strany SMER Robert Fico dobrovoľne vzdal postu premiéra a podal demisiu. Mnohých určite prekvapí, že Ficova 77-ročná mama reagovala na jeho krok viac ako pozitívne.

Portál cas.sk priniesol vyjadrenia pani Emílie k súčasnej situácii na Slovensku, v ktorých okrem iného povedala, aká je rada, že jej syn skončil na poste premiéra, pretože si nájde viac času na rodinu. Zároveň si ale neodpustila poznámku na adresu nového premiéra, vraj sa jej nepáčilo, že svoj prvý prejav čítal z papiera, zatiaľ čo jej syn to podľa nej vždy “sypal z hlavy ako Otčenáš”.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D