Ženy (najmä tie, ktoré by stáli za hriech) sú už lenivé a unavené spoznávať nových a nových chlapov. Nemôžu si byť isté, či práve tento bude ich princom na červenom ferr… ehm, bielom koni alebo len ďalší debil. Je to ako vsadiť na športku – schopného chlapa vyhrá jedna z milióna.



Lenže, čo ak by existoval spôsob, ako môžu ženy už dopredu zistiť, že ten chlap bude pre ne vhodný? A zároveň pre nás chlapov spôsob, ako jej dať ešte pred spoznaním sa najavo, že sme zaujímaví?

Ženy chcú to, čo chcú iné ženy

Predstavte si na moment, že ste žena (a nezačnite sa, prosím vás, hneď ohmatávať na prsiach a v rozkroku!). Vojdete do baru a vidíte tam dvoch chlapov. Jeden s pivom a kamarátmi spoločne striehnu na „obete“. Druhý opretý o bar a okolo seba má dve krásne ženy, ktoré sa pri ňom chichotajú, usmievajú a očividne sa skvelo bavia. Ako vie žena pri tej osamelej parte chalanov, ktorý z nich je vodca? Ktorý z nich je priťahovaný inými ženami? No, uhádli si, nevie.

Ale ak žena vidí chlapa, ktorý je v spoločnosti iných krásnych žien, v momente sa jej rozbliká v hlave kontrolka. Príťažlivosť! Kurnik, tam predsa musí byť nejaký dôvod, prečo s ním tie ženy sú. Ak ste v spoločnosti inej krásnej dámy (či viacerých kúskov), žena, ktorá to vidí predpokladá, že tie baby vás už preselektovali od beta-samcov (rozumej neschopákov). A tým pádom sa stanete pre ňu atraktívnym. Ženy samé vám v tomto pomáhajú.flirt

To musí byť iste nejaký kurevník!

Ale čo si o takom chlapovi asi na jej mieste pomyslíte? „To musí byť určite nejaký kurevník, ktorý ich strieda ako ponožky (teda ak dbá na ich pravidelnú výmenu)!“ Áno, toto hovorí jej vedomie… Ale čo na to jej podvedomie? „Mmm, tak ten to so ženami vie, pri ňom si určite prídem na svoje…“ Veru, a sme doma.

Koho si v tom prípade žena radšej vyberie? Chlapa, ktorý mal „veľa žien“, nemá s nimi problém a nie je z nich posratý, alebo chlapa, ktorý mal jednu ženu aj s cestou a nevie, čo s ňou? Ženy, aj keď dopredu vedia, že s tým chlapom nebudú pravdepodobne nič vážne riešiť, si radšej vyberú toho „sukničkára“, pretože žena chce prirodzene to, čo majú aj iné ženy.

Obklopujte sa krásnymi ženami

Možno vás teraz zarazí, čo vám poviem, ale odporúčam, aby ste sa nezačali zoznamovať so ženami kvôli tomu, aby ste ich zbalili. Ale preto, aby ste priniesli do svojho života viac žien. Čo tým myslím? Pokiaľ sa snažíte ohúriť nejakú kočku, ktorú by ste chceli zbaliť a chcete ju dostať do postele alebo do vzťahu, po ceste spravíte veľmi veľa chýb a ona zistí, o čo vám ide. A presne tak rýchlo aj táto hra skončí.

No ak zmeníte svoj postoj a pohľad na vec, zameriate sa skôr na to, aby ste získali nové známosti, ktoré vám pomôžu zoznamovať sa s ďalšími ženami. A je jedno, či tá krásna slečna pri vás bude vaša sestra, sesternica, kolegyňa alebo kamarátka – ženy, ktoré vás vidia prvýkrát, to netušia (a majú to popravde u riti).large

Kam to až môže zájsť?

Obklopovať sa krásnymi ženami nemusíte len v baroch a na diskotékach, ale pokojne aj na zoznamkách či sociálnych sieťach. Ak ste na fotkách spolu s fakt kusmi, môžu sa zrazu diať zaujímavé veci. Tak ako môjmu kamarátovi – „Pridal som si na Facebook profilovku a záujem, ktorý som na seba zvrhol, bol neuveriteľný. Kolegyne z práce mi hovorili, ako mi to pristane a že sa so mnou chcú tiež odfotiť. Moja šéfka ma vzala okolo pása a povedala, že keby bola o 30 rokov mladšia, tak ma normálne šmykne…

Kamarátky, ktoré som poznal len z videnia, mi začali vypisovať a doslova žobrať, aby som s nimi šiel na ples, keďže som im údajne sľúbil fotku so mnou, no a očividne už so mnou má fotku kadekto a ony ešte nie.“ Díky, baby, s ktorými som sa odfotil na plese, máte to u mňa!

Aké možnosti vám toto ešte ponúka?

Určite ste už zvedavý, čo vám prinesiem nabudúce, no nechcem vás nechať dlho čakať. Pokojne sa zastavte na mojom blogu www.akozbalit.sk a porozhliadnite sa tam po ďalších zaujímavých radách.