Pracovala ako bežné robotníčky za pásom a ani vo sne netušila, ako ľahko sa dostane k tisíckam libier. To je príbeh štyridsiatničky, ktorú blahoželanie k jej narodeninám vytočilo natoľko, že podala žalobu na svojho šéfa. Ten to totiž na narodeninovej pohľadnici poriadne prepískol – z jeho nevinného veršíka priam sršala nadržanosť!

Lisa Vickers oslavovala okrúhle štyridsiate narodeniny. Ku sviatku mala už tradične dostať kolektívne firemné blahoželanie s podpismi všetkých svojich kolegov aj nadriadených. Keď sa žene dostala pohľadnica do rúk, nadšenie z oslavy rýchlo pominulo. Gratulácia od jej šéfa bola totiž príšerná!

Nadriadený manažér žien pracujúcich za pásom sa na veršíku, ktorý napísal oslávenkyni k narodeninám, pekne vyšantil. „Lisa, sú to tvoje narodeniny a stavím sa, že si nadšená, ale určite nie tak, ako by som bol ja, keby som mohol cítiť tie tvoje kozy!!!“ Prečítala si zhrozená žena vo svojom blahoželaní.

Angličanka sa vrátila po šichte domov s plačom. Nevhodné blahoželanie, ktoré si mohli prečítať aj všetci kolegovia, ju zranilo a spôsobilo jej traumu. Od tej chvíle svoju obdarenú hruď radšej ukrývala. Rozhodla sa však, že šéfovo „priateľské“ vyznanie nenechá len tak a na perverzáka podala žalobu.

Aj keď sa nadržaný šéfko snažil kompetentných na súde presvedčiť, že o žiadne se*uálne obťažovanie nešlo, nepochodil. Žene teraz musí vyplatiť mastných 10 000 libier (cca 11 000 eur).

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: giphy