balení kur*ičiek ste sa už toho načítali mnoho a mňa osobne to ešte neprestalo baviť. Mňa to neprestane baviť nikdy a pár dní dozadu som sa rozhodol, že neostanem len pri písaní, ale vytiahnem aj nejakého anjelika von. Bola to chyba.Nedeľa večer a ja som sa rozhodol, že sa trošku odreagujem. Prihlásil som sa teda na  jednu zoznamku a hľadal som niečo, čo by sa dalo „pomojkať“… (ale veď  vy viete :D ). Keď som prvotný problém, nájsť niekoho, vyriešil a našiel som dievča, ktoré na fotke vyzeralo luxusne a aj tá debata išla ako tak, nastal čas položiť jej otázku.- „Nestretneme sa dnes? Trošku sa nudím.“  Po tejto správe som už myslel, že neodpíše, ale na moje počudovanie odpoveď bola rýchla s jasná. „Samozrejme. Za 15 minút ti to vyhovuje?“ Vtedy som už šípil niečo zlé, hlavne, keď sa ponúkla, že príde po mňa na aute. Aj keď som mal zlý pocit, nedalo mi to a hneď som sa musel pochváliť kamarátovi, nech ho aj je*ne od závisti.

1468Prečítajte si tiež:
Okradli ma 2 baby na Pokeci v Xxxzoznamke. Ich dokonalý plán vás posadí na zadok!

 

Po 10 minútach mi volá, že už je na ceste a že môžem ísť von. Tak som sa pomaličky obliekol a išiel ju čakať. Zapálil som si a chvíľu nato sa predo mnou zjavilo auto. Keď zaťahovala ručnú, normálne som počul, ako by sa tam niečo zlomilo alebo chcelo niečo zlomiť. Taký zvuk týraného auta som ešte nepočul. Ako vystúpila z auta, už vtedy mi bolo zle. Keď vám poviem, že aj cesta na úrad práce je krajšia než ona, tak jej ešte lichotím. Ale keďže nie som pohlavný orgán a ona už merala cestu tú za mnou, aspoň sa s ňou porozprávam, keď už sa na ňu nebudem pozerať. Debata šla jedným uchom dnu a druhým von, ale na to, že si potrebuje natankovať a či nepôjdem s ňou, som mal jednoznačnú odpoveď. „Vieš čo, ja teraz nemám dáko čas, som zistil, že do zajtra musím vybaviť veľa vecí. A som zistil, že nemám čas ani na teba. Tak je mi ľúto, ale budeš to musieť zvládnuť sama!“ Neviem, či sa urazila, keď hneď potom sa otočila a nasadla do auta a odišla, alebo si fakt tak súrne potrebovala natankovať. Ale vôbec mi to neprekážalo. No ale hádam sa neurazila ani potom, keď som jej ani neodpísal na správu a zaviedol pravidlo ignorácie.

Po tomto incidente som sa vrátil domov aj z dlhým nosom a z top modelky z fotky bola nakoniec osoba, na ktorú sa nedalo pozerať ani za tmy a nie to ešte počúvať. Po príchode domov som sa zdôveril kamarátovi s najhoršou štvrť hodinkou v mojom biednom a zúfalom živote. Po pár uštipačných poznámkach z jeho strany som znovu len zavrel notebook a situácia sa opakovala. Čumel som do prázdna a rozmýšľal som, že čo to kur*va robím so svojim životom a prečo si ho takto úmyselne doje*ávam.

PS . Nikdy neverte fotkám na zoznamkách.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.