Denne všetci zavítame na tú krásnu modrobielu stránku s cieľom pozrieť si novinky, nové fotečky z dovolenky tej krásnej šupy od vedľa a možno aj objaviť nový potencionálny objekt na zaslanie žiadosti o priateľstvo. No ale napadlo niekedy niekoho z vás kliknúť, len tak zo srandy, pred tým než stlačíte tú ikonku so žiadosťou o priateľstvo, na tú časť s nadpisom informácie? Mňa áno a zopárkrát ma to dosť zarazilo.

Ako si tak minule dávam za úlohu prerolovať sa na koniec nástenky (mimochodom, niečo nemožné), objavil som pár potenciálnych matiek mojich detí. A len tak zo srandy som si otvoril aj tú časť s informáciami o objekte a vtedy prišla šleha ako od Klička. 2002. Nie 2002 priateľov, ale ročník narodenia. Pri pomyslení na to, že sa mi skoro zduril vercajk na niečom, čo ešte nemá ani chĺpky na ehm… a nieto ešte občiansky, ma skoro oj*balo okolo stoličky. A za moje myšlienky by som bol hneď na zozname sexuálnych delikventov a mal by som zákaz približovať sa k detským ihriskám.

skype

Prečítajte si tiež:
Ako sa balia 14 ročné dievčatá na skype?!

Verte mi, veľmi zlý pocit a hneď som mal myšlienky o tom, ako sa budem v pekle učiť matematiku po nemecky. Horší pocit som mal asi vtedy, keď mi bývala našla v mobile správy, ktoré nájsť nemala. Ešte raz som sa pozrel na fotku a na dátum narodenia, no niečo nepochopiteľné a to, že korporátne spoločnosti pchajú do kurčiat steroidy a kadejaké hormóny, je zrejme pravda. Hovorím si, že to bude len náhoda, a že dievča skoro objavilo silu mejkapu, no ale náhoda to nebola, pretože na iných fotkách jej tváričku ani nebolo vidno. A keď som videl jej kamarátky, tak ma skoro oj*balo aj okolo stola, lebo za to, čím boli tieto vybavené, by sa nehanbili ani anjeliky od Viktorky. No kur*ičky, ktoré kebyže „pomojkám“, tak mňa pomojká v base Mamko aj s Krémom!

Hneď som to zavrel, notebook vypol a len ticho premýšľal nad tým, že čo to má ku*va znamenať. Kde majú tie dnešné dievčatá svoju úctu? Najradšej by som šiel do kostola, aby som si odtiaľ zobral biskupskú palicu do jednej ruky a ten ich lekcionár do druhej a hneď by som tým děfkám ukázal, ako sa majú správať. Alebo jednoduchšie by bolo zobrať ich na výlet do Kolína nad Rýnom a hneď by prehodnotili správanie. No Sodoma Gomora, velebnosti.

Foto: Instagram