Nie tak dávno sme vám priniesli článok o tom, aké sú dnešné puberťáčky malé štetky. A keďže nás táto téma stále drží, tentokrát vám ideme naservírovať ďalší diel seriálu o dnešných násťročných dievčatách, z ktorého sa dozviete, že tie malé kur*ičky nemajú ani len trošku hanby. A za minimum pozonosti a pekných slov vám veľmi rady pošlú aj hanbatú fotku. A keby len jednu :D 

Posilnený pár pivami a vyškolený minulou príhodou som sa znova vybral do toho modrobieleho pekla s nekonečnou nástenkou. A ako som tak hľadal potencionálnu spoluploditeľku mojich detí, natrafil som na jednu slečnu. Blondínečka s krásnym úsmevom a ročníkom narodenia, ktorý hovoril o tom, že pár dní dozadu mala písomnú maturitu, ma presvedčili, aby som klikol na  „poslať žiadosť o priateľstvo“. Netrvalo to ani hodinku a už som mal o jedného priateľa naviac. Neváhal som a hneď som jej písal tie klišé správy, v ktorých ma strašne zaujímalo, ako sa má, čo robí, či je zadaná a podobné drísty až do neba volajúce to, o čo mi ide. Po mojich trápnych otázkach prišla konečne aj otázka na mňa, v jednoduchom podaní, že čo robím a koľko zarábam. Už vtedy som šípil niečo zlé, hlavne keď mi povedala, že ona by sa chcela živiť ako modelka, ale že jej frajerovi sa to nepáči. Vtedy som si povedal, že je to v ku*ve a predstavu o tom, ako jej vysvetľujem hru na klavír, som vymazal z hlavy.

skypePrečítajte si tiež:
Video: Ako sa balia 14 ročné dievčatká na skype?!

 

Po pár minútach nudných rečí sa ma pýta, že či by som nechcel napísať nejaký článok aj o nej a že mi pošle nejaké fotky, ktoré by chcela zverejniť. Tak si hovorím, že no určite, ale fotky by som si rád pozrel. Poviem vám rovno, čakal som nejaké trápne selfíčka s vyšpuleným pyskom, ale namiesto toho mi prišla fotka s vyšpuleným pyskom, ale aj  uteráčikom, ktorý zakrýval jej pysky. V tom momente som ju zastavil a opýtal sa jej, že čo by na to povedal jej priateľ. Že nič, lebo on sa to aj tak nedozvie. Vtedy som sa začal modliť aj k Poseidonovi, aby sa fakt o tom nedozvedel a aby som ja potom nemal krvavý pysk. Radšej som to stopol tak rýchlo, ako sa len dalo, vymazal jej meno z priateľov a tú konverzáciu šmaril rovno do koša.

A znova  nastala situácia, kedy som vypol notebook a len tak som pozeral do steny a rozmýšľal nad tým, že kde tie dnešné dievčence majú hrdosť a začal som rozumieť, prečo ich my vnímame len ako sexuálne objekty. Sodoma a Gomora velebnosti.

PS: Cecky mala dobré! :D

Foto: Instagram