Andrej Mutňanský alebo aj Andrew May sa dostal do povedomia vďaka svojmu debutovému singlu The Way You Love, ktorým si hneď získal srdcia Slovákov. Na jeho úspech momentálne nadväzuje nová balada Because of You.Mladík pochádzajúci z Dubnice nad Váhom vydal nový singel Because of You, ktorý by pokojne zapadol do svetovej hudobnej tvorby. Producentsky sa o skladbu postaral Vlado “Randy” Gnepa zo Štúdia 7, textovo Patrícia Pavlíková a o nádherné vokály neznáma dievčina, ktorá sa pri tejto skladbe rozhodla vystupovať pod tajomným menom Mrs. Nobody. Aj keď samotná speváčka až taká neznáma nie je, keďže je členkou jednej zo slovenských dievčenských skupín. A nie, nie je to speváčka Natália Hatalová, ktorá si vo videoklipe strihla úlohu nevesty :).

Už keď sme spomenuli video, po režisérskej stránke sa ho zhostil Martin Senčák a dovolíme si tvrdiť, že ho dokonale vystihol!
Ak teda niekedy rozmýšľate nad tým, že by ste frajerke radi poslali nejakú romantickú pesničku, Because of You je na to priam ako stvorená!