Počas nedávneho zápasu Slovenska s Thajskom (3:2) nastala v 28. minúte hororová situácia, kedy Martinovi Škrtelovi zapadol jazyk. Počas nasledujúceho dňa o slovenskom obrancovi písal doslova celý svet, pretože nikto nemohol uveriť tomu, čo po tomto incidente Martin urobil.Najslávnejšie športové weby sveta ako Sport Bible, Goal či Give Me Sport, priniesli správu o desivých chvíľach nášho reprezentanta, ale sústredili sa predovšetkým na to, čo Martin Škrtel urobil po tom, keď mu zapadol jazyk. Nikto totiž nemôže uveriť tomu, že bývalý hráč Liverpoolu a súčasná opora Fenerbahce aj po takomto incidente pokračovala v zápase. Martin pobudol na trávniku až do 73.minúty, kedy ho vystriedal Milan Škriniar.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Spomínané športové weby upozorňovali na to, že Slovensko môže byť právom hrdé na takéhoto bojovníka a futbalistu. Martin Škrtel si získal obrovské sympatie aj na zahraničných sociálnych sieťach, kedy bol veľmi často označovaný v príspevkoch, ktoré niesli jediný odkaz: Martin Škrtel je skutočný bojovník, ktorý si zaslúži obdiv a rešpekt celej športovej verejnosti. My sa k tomuto názoru len a len pridávame.

Martin Škrtel zapadnutý jazyk proti Thajsku

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: Givemesport.com, Sportbible.com | Foto|Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D