Počuli ste už o novom slovenskom pivovare #Beerporn? Že sa na našom trhu objaví ďalší výrobca pív, nie je v posledných rokoch, kedy vzniká množstvo malých remeselných pivovarov, nič výnimočné. Že ale niekto svoje pivá pomenuje názvami „Vagína“ a „Pe*is“, to už – povedzme si popravde – výnimočné je.  Pivovar sa na svojej internetovej stránke predstavuje ako pirátsky, konkrétne One-Eyed Angry Pirate Brewery. Pôvod vzniku tohto slovného spojenia je vysvetlený v angličtine nasledovne: „Jednooký nahnevaný pirát vznikne vtedy, keď máš s*x so ženou na psíka a pred vyvrcholením jej pľuvneš na chrbát, aby si myslela, že si už skončil. Ona sa otočí tvárou k tebe a ty sa vystriekaš do jej oka a kopneš ju do holene. Potom ťa bude naháňať skákajúca na jednej nohe a so zalepeným okom, pripomínajúcim nahnevaného piráta.“

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Originálne? Tak poďme ďalej! Hoci zo stránky nie je zrejmé, kde sa pivo varí a kto ho bude produkovať, prvá dvojica pív je už predstavená. Jeden produkt nesie názov Va Jay Jay, čo v preklade znamená vagína – takéto pomenovanie bolo použité v americkom seriáli Grey´s Atomy. Druhým pivom je ležiak Donga, čo možno preložiť ako extrémne dlhý pe*is.  No a aby toho nebolo málo, pobaví aj motto pivovaru. To totiž znie: „Pivo, ktoré ťa odj*be“. Tak čo, už ste dostali chuť?

Zdroj: beerporn.sk, opive.sk | Foto: pexels.com, pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.