Slovenský politik a multiotecko Boris Kollár je známy svojou slabosťou pre krásne ženy. V posledných dňoch ho spájajú s účastníčkou nedávnej Miss Slovensko 2017. Za všetko môže Borisov siahodlhý status na sociálnej sieti!Uplynulý víkend sa na Slovensku konala súťaž krásy Miss Slovensko 2017, ktorú vyhrala pôvabná Hanka Závodná. Rovnakej pozornosti ako víťazke, ak nie vôbec väčšej, sa však ušlo aj finalistke Dominike Dávidovej. Dôvodom bola jej postava, ktorá má trošku kyprejšie tvary, než zvyknú bežné modelky mávať. Aj preto sa na Dominikinu adresu okamžite po skončení šou rozprúdili na sociálnych sieťach negatívne komentáre.

Dominika Dávidová.

V tom však zasiahol známy gentleman Boris Kollár a Dominiky sa chrabro zastal statusom na svojo Facebooku. Hneď po jeho zverejnení sa tak začalo v médiách špekulovať, či Dominika (náhodou) nebude ďalšou do partie mamičiek Borisových detí. Na to si ale musíme ešte takých deväť mesiacov počkať. :D

Nie, nie, robíme si srandu. V tejto súvislosti podpichol Borisa pri spomínanom statuse aj jeden z komentujúcich, ale podnikateľ ho rýchlo schladil: ,,Nepoznám ju, takže kľud.” :)

Status Borisa Kollára, ktorým sa zastal Dominiky Dávidovej

Viac fotiek KRÁSNEJ finalistky Miss Slovensko 2017 Dominiky Dávidovej si môžete pozrieť >>> TU

Foto: Facebook