Fotosociálna sieť Instagram má od pondelka novú kráľovnú. Popovú hviezdu Taylor Swift zosadila z trónu len 23-ročná speváčka Selena Gomez!Keď Taylor Swift v septembri minulého roku prebrala titul vtedajšej kráľovnej Kim Kardashian, to ešte netušila, že pol roka na to jej ho uchmatne mladučká speváčka Selena Gomez. Toto milé žieňa má síce len 23 rokov, ale už teraz sa môže považovať za jedného z najpopulárnejších ľudí tejto planéty.

Kým donedávna bolo poradie medzi týmito dvoma hviezdičkami pomerne tesné, dnes už Selenu Gomez sleduje 72,7 milióna používateľov a jej kamarátku Taylor Swift 69,5 milióna. Za nimi sa na treťom mieste stále drží Kim Kardashian so 64 miliónmi fanúšikov.

Taylor Swift sa na vrchole sledovanosti držala pomerne veľmi dlho, dokonca jej patrilo aj prvenstvo “najlajkovanejších” fotiek na Instagrame a 5 jej príspevkov bolo minulý rok v prvej desiatke. No ako sa hovorí, nič netrvá večne.

V počte fanúšikov ju toho roku tromfla Selena Gomez. Tá však pristupuje k zabezpečovaniu svojej popularity iným spôsobom ako jej predchodkyňa či ostatné hviezdičky. Svoju základňu fanúšikov si nebuduje na odhaľovaní svojho súkromia či seba samej, ale hlavne svojim aktívnym prístupom k sieti. Častokrát reaguje aj na posty iných ľudí, a to, samozrejme, mnohým fanúšikom neuniklo.

Keďže je ale Instagram fotosociálnou sieťou, aj účet Seleny Gomez je preplnený množstvom jej fotografických príspevkoch, na ktorých prezentuje svoje neodolateľne dokonalé telo. A o tom, že sa skutočne nemá začo hanbiť, sa môžete presvedčiť aj vy v našej galerke! :)

@louisvuitton @nicolasghesquiereofficial 💙

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

REVIVAL 10.9

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Backyard sessions wit my boo @byjakebailey – photo by Jake

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Atualizamos nossa galeria com novas imagens: gomezgallery.org

A post shared by Selena Gomez Brasil (@selenagomezbr) on

Selena Gomez

selena gomez

Foto: Instagram, facebook