Každý má nejaký sen a chce v živote niečo dosiahnuť. Jeden chce mať rodinu, ďalší žiť v luxuse a vlastniť drahé auto. Čínska študentka Ju Peng má v tom jasno. Chce precestovať svoju krajinu a neminúť pri to ani korunu. Pardón, neminúť ani juan (čínska mena).

19-ročná študentka Ju Peng má záľubu v cestovaní. Navyše je krásna. Určite si položila otázku: Prečo nespojiť príjemné s užitočným? Na sociálnej sieti Weibo zverejnila svoj uletený plán, vďaka ktorému chce precestovať svoju rodnú Čínu a ušetriť. Presnejšie nič neminúť. Pýtate sa, ako je to možné? Už sme spomenuli, že Ju Peng je mladá a krásna, a využiť chce práve svoje prednosti. Jej plán je jednoduchý – platiť vlastným telom presne ako prostitútka. Každú noc chce stráviť v posteli iného boháča, obšťastniť ho a ten jej ako protislužbu zariadi ubytovanie a dopravu do ďalšej zastávky jej veľkej cesty po krajine.

Dievča si to vymyslelo veru šikovne. Uvidíme, či jej plán bude úspešný a precestuje celú krajinu alebo sa uchýli u niektorého z boháčov, ktorý ju bude rozmaznávať luxusom.

Každopádne redakcia manmagazin.sk praje veľa šťastia!