Mladučká speváčka Niykee, ktorá odštartovala svoju hudobnú kariéru prostredníctvom Youtube kanálu, sa dostala do povedomia mužského publika aj vďaka svojej kráse a skvelým krivkám, ktoré nenechali dlho čakať svet modelingu.Niykee Heaton je úžasná speváčka a skladateľka z Chicaga, Illinois, ktorá je viac slávna vďaka svojim fotkám než svojej hudbe. Niykee má 19 rokov a neuveriteľné telo. Selfie zdieľa niekoľkokrát denne na svojich profiloch, najmä na Instagrame, kde má fanúšikovskú základňu cez 1,4 milióna odberateľov alebo Twitteri, kde má 430-tisíc nasledovníkov. Niykee o sebe prezradila, že jej matka pochádza z Južnej Afriky a že ju táto krajina veľmi láka.

Nielenže má dokonalé telo ako modelka, ale aj ako hudobníčka má dobrý hlas. Od desiatich rokov hrá na gitare, nikdy nechodila k učiteľom, hrať sa naučila sama. Na Youtube má vlastný kanál, kde zverejňuje svoje piesne a má viac ako 250-tisíc odberateľov. Hoci miluje rap, tvorí alternatívnu muziku. Spolupracovala už s Lil Wayneom alebo Rihannou a jej tvorba je ovplyvnená Bobom Dylanom.

Niykee Heaton01Niykee Heaton02Niykee Heaton03Niykee Heaton04Niykee Heaton05Niykee Heaton06Niykee Heaton07Niykee Heaton08Niykee Heaton09Niykee Heaton10Niykee Heaton11Niykee Heaton12Niykee Heaton14Niykee Heaton15Niykee Heaton17Niykee Heaton19Niykee Heaton20Niykee Heaton21Niykee Heaton22Niykee Heaton24

Foto: Instagram