Legendárne korytnačky, ktoré zbožňujú pizzu, sú majstrami bojových umení a mená dostali po talianskych renesančných umelcoch, sa vracajú na plátna kín. Prvý trailer naznačuje, že to bude pekne akčná jazda!Aj keď jednotka nezožala toľko chvály od divákov, ako sa očakávalo, korytnačky zarobili pekný balík peňazí (takmer pol miliardy), čo dalo impulz pre výrobu pokračovania, ktoré bolo ohlásené ihneď po jednotke.

Prvý trailer k filmu Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of Shadows vyzerá veľmi sľubne a môžeme očakávať veľa vtipných scén, nadupanej akcie, filmových efektov, ale aj niekoľko nových postáv. Predstavia sa  Rocksteady a Bebop a taktiež Stephen Amell (Arrow), ktorý si zahrá rolu sidekicka Caseyho Jonesa. V úlohe April O’Neil-ovej sa predstaví krásna Megan Fox, ktorá v traileri láka svojím vyzliekaním a poteší oko nejedného mužského diváka. Záporáka Shreddera si tentokrát zahrá Brian Tee (Rýchlo a Zbesilo: Tokyo Drift, Jurský svet).

Na premiéru si musíme počkať do 2. júna 2016, ale už teraz sa môžeme tešiť na legendárne komixové postavičky, ktoré opäť budú zachraňovať svet.

Zdroj: Youtube.com, csfd.cz