Španielsky veľkoklub Real Madrid prechádza hernou i výsledkovou krízou. V poslednom stretnutí sa však “Pusinky”, ako sa hráčom Realu prezýva, poriadne rozstrieľali, pričom najväčšiu pozornosť na seba pútal Cristiano Ronaldo a tentokrát nielen vďaka gólom!Real Madrid v zápase 20. kola španielskej najvyššej súťaže privítal na svojom trávniku tím Deportivo La Coruña a vyhral vysoko 7:1. O gól hostí sa postaral Adrián López Álvarez, za Real skórovali postupne Nacho, dvakrát Gareth Bale, Luka Modrić, dvakrát Cristiano Ronaldo a skóre stretnutia uzavrel tretí dvojgólový strelec Madridu Nacho. Pri druhom Ronaldovom góle však vznikla situácia, o ktorej momentálne hovorí celý futbalový svet.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Ronaldo v 84. minúte vsietil svoj druhý gól v zápase, a to hlavou, ale jeho hlavička na 6:1 mala trpkú príchuť. Pri snahe zabrániť mu zakončiť totiž Ronalda nešťastne trafil do tváre švajčiarsky obranca obliekajúci dres Deportiva Fabian Schär. Ronaldo sa po tomto strete ocitol celý zakrvavený na trávniku a musel sa zveriť do opatery klubových lekárov. Pri tom, ako opúšťal ihrisko, však prišiel moment, o ktorom sa toľko hovorí – Cristiano Ronaldo si od fyzioterapeuta vypýtal mobil a v ňom sa poobzeral, ako vyzerá jeho zranenie.

Cristiano Ronaldo: Zranenie hlavy v zápase s Deportivom

Foto: Twitter | Video: Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D