Wladimir Klitschko je osobnosťou sveta boxu, ktorú vám predstavovať nemusíme. Shannon Briggs, síce menej známy, ale určite nie menej úspešný boxer. Tabuľky jeho víťazstiev zaberajú v encyklopédiách boxu veľa strán. Briggs sa netají miernymi nesympatiami voči Klitschkovi, provokuje, provokuje a Wladimir stále nič. 

Obdivuhodný pokoj Wladimira Klitschka

Briggs si nedá pokoj ani pri obede, pozrite ako elegantne naklusal do reštaurácie, kde Wladimir obedoval, dokonca ochutnal z jeho menu. Ako by ste sa zachovali vy, keby vám toto niekto urobí a ste profesionálny boxer? Urobili by ste z neho sekanú. Klitschko? Veď sa pozrite.

Konečne spolu v ringu a stále nič?!

Shannon si dal tú námahu aby Wladimira navštívil na tréningu, priamo v ringu. Žiaľ nič sa neudialo a Wladimir si znovu zachoval chladnú hlavu. Obdivuhodné.

V médiách sa povráva, že medzi boxermi ide možno iba o dokonalé divadielko, marketing budúcemu veľkému zápasu, ktorého sa možno raz dočkáme a možno nie. Hoci je lídrom svetového boxu Klitschko, Briggs sa netají ambíciou Vladimira poraziť. Snáď raz Klitschkovi prdnú nervy a dočkáme a poriadnej drámy v ringu.