Vysoká škola. Pre mnohých najkrajšie roky života. Niekto ju vzdá po roku či dvoch, niekto na nej strávi aj sedem rokov. Tak či tak, je to obdobie, kedy si viacerí nájdu priateľov, priateľky, svojich životných partnerov, ale i obdobie všelijakých nevšedných zážitkov, v ktorých má neraz prsty alkohol či iné látky. Nám sa od troch žien, ktoré nedávno opustili vysokoškolské prostredie, podarilo získať zopár pikantných s zážitkov…Ivana (26)

Sympatická tmavovláska je po škole už štvrtý rok, no na výšku nezabudla.

“Na vysokej škole som strávila tri roky, po bakalárovi som šla do praxe, lebo sa mi naskytla príležitosť natrvalo pracovať na zaujímavej pozícii, kde som predtým len brigádovala. Na vysokej škole som si trvalý vzťah nenašla, akurát som sa tak rozišla s priateľom, s ktorým som bola skoro dva roky. Tá diaľka nám nerobia dobre. On doma zarábal, ja som študovala a vídala som kopu zaujímavých ľudí. Párkrát som neodolala pokušeniu, prvýkrát za to mohol alkohol. Vtedy som bola ešte zadaná. Nevypila som toho vína až tak veľa, no po ňom som bola viac pravdovravná ako inokedy. Chalan, ktorý býval o poschodie vyššie, ma počúval a prikyvoval. Zároveň bol zábavný a cítila som sa s ním fajn. Napokon sme sa vonku oddelili od partie, prišlo pár bozkov a v parku do mňa vopchal svoje prsty. Užívala som si to a snažila som sa ho vyfajčiť, no na to bola asi zima :D Vtedy akoby sa vo mne na pár mesiacov prebudilo nezbedné dievča. Ešte chvíľu som bola s mojim priateľom, no podviedla som ho. Po rozchode som mala jeden polovzťah, no počas tých troch mesiacov s o rok starším chalanom z odboru som z neho dostala skôr veci do školy ako lásku, a úprimne, veľmi som o ten vzťah aj tak nestála. Trikrát som ho stihla podviesť, síce ani neviem, či to bolo podvod, keď som s ním oficiálne asi ani nechodila… Dnes sa čudujem, čo som to robila, no asi som to potrebovala.”

12000

Eva (27)

Priemerne vyzerajúca brunetka bola na výške šesť rokov, počas ktorých dokázala, že divoké sú nielen krásavice.

“Ja som bola po príchode na vysokú školu nezadaná, a tak to ostalo aj prvý rok, počas ktorého som si neškrtla. Najerotickejší zážitok bolo tak bozkávanie so spolužiakom. Ako druháčka som si našla priateľa, bol o dva roky starší a pol roka sme spolu chodili. Bolo to fajn, zrejme ma mal rád, no neraz som mala pocit, že chce nejakú krásku. Napokon to skončilo rozchodom po tom, ako som ho možno aj z trucu pri vhodnej príležitosti podviedla s doktorandom. Priznávam, hanbila som sa za to, no bola som nešťastná z toho, že nie som preňho dosť pekná. Ani doktorand nebol nejaký fešák, no keď to po pár týždňoch zo mňa vyšlo, bol koniec. Na chlapov som bola však naštvaná, lebo nielen tento, ale aj dávnejší vzťah skončil na tom, že odo mňa asi očakávali, že sa zo mňa stane “šupa”. Vtedy som si povedala, že aj priemerné dievča môže byť atraktívne, prešla som miernou premenou a začala intímne žiť. A pod pojmom žiť myslím naozaj to, že som žila! Možno aj trošku na úkor školy, veď som o rok predlžovala štúdium. Spolužiaci to o mne veľmi nevedeli, resp. neverili, že na pohľad obyčajné, priemerné a pomerne slušné dievča takto vyvádza na akciách, na ktoré som chodievala s partiou zo študentského časopisu. Hlavne počas tretieho roka a potom trochu aj vo štvrtom. S užívaním si s rôznymi mladšími i staršími som nemala problém, hoci s nikým z nich som nechodila. Za túto dobu som sa vyspala asi so šiestimi, presne si nespomínam. Dokonca za ten rok som bola s jedným zadaným asi tak desaťkrát, bol prosto dobrý v posteli. Medzitým som mala tých ostatných. Skončilo to tak, že na inžinierskom stupni som si našla dlhodobú známosť. Bohužiaľ, pár mesiacov už nie sme spolu…”

intrak 1Prečítajte si tiež:
100 % pravdivé priznania: Čo robia študentky tajne na internátoch?

 

Petra (24)

Menšia, no zrejme vrtká blondínka bola skutočne divoká, keby to tak vedela jej mama…

“Odmlada som sa chlapcom nevyhýbala. Mala som vždy viac kamarátov ako kamarátok. Na výšku som prišla ako nezadaná, čomu sa viacerí čudovali, lebo páčiť som sa spolužiakom či iným študentom páčila. A nielen tým. Hneď po dvoch týždňoch na intráku som sa dala dokopy s jedným štvrtákom, no vydržalo to len pár mesiacov. Potom v letnom semestri sme začali celkovo viac žúrovať a výsledkom toho bol aj nejaký náhodný úlet. Vrcholom všetkého, čo sa však udialo a čo som zažila, bola jedna akcia v druhom roku môjho pobytu na škole. Na víkend som ostala na internáte, resp. prijala som pozvanie na chatu. Jeden kamoš oslavoval dvadsiatku vo veľkom štýle. Poznala som tam asi troch ľudí, vrátane jeho. Vypiť som si nemala problém, no vzhľadom na moje miery toho veľa neznesiem. Vtedy som si dala viac alkoholu a večer okorenila divokými chvíľkami s jedným z tých známych. No vyrušil nás  jeho spolužiak. Bol sympatický. Keď nás videl, okomentoval to evidentne zo srandy slovami (na adresu kamoša) “nečudujem sa, kvôli takej by som sa aj ja vyparil”. V tom zo mňa vyskočilo niečo ako “tak tam nestoj a poď k nám”. Bola to moja prvá skúsenosť – dvaja na mňa, ktorú som si zopakovala ešte raz na svojej izbe. Viackrát to už nechcem, no beriem to ako jeden z úletov, ktoré som si ako mladá a nezadaná baba mohla dovoliť. Dnes som opäť nezadaná, keďže môj posledný priateľ sa vrátil k bývalej.”

43

Majka (28)

Prirodzene pekná čiernovlasá, (už) pani, ktorá sa pri “spovedi” odviazala viac, ako sme čakali.

“Ja som na univerzitu nešla ihneď po škole, lebo som bola skoro rok v zahraničí so starším priateľom, no prestávalo ma to s ním baviť. Napokon som teda zakotvila na viac ako štyri roky opäť v škole a tam som len zažila vecí! Na strednej o mňa záujem nebol, no to zahraničie ma zmenilo, zarobila som a začala sa o seba viac starať. Len za prvý mesiac išli po mne traja (o ktorých som vedela). Napokon som bola s jedným piatakom, no ten, čo so mnou robil! V posteli bol naozaj dobrý. Býval v byte a jeho rodičia často neboli doma. Miloval anál, ktorý som pred ním aj po ňom zažila len raz, lebo to bolo nepríjemné a bolestivé. S ním však nie. Akože tá bolesť tam byť musí, no s ním som si to užívala. Bohužiaľ, to, že bol taký dobrý zároveň znamenalo, že mal v posteli prax. Striedal baby a aj počas vzťahu so mnou bol i s inou. Po rozchode som nebola dlho sama, no narazila som na opak toho prvého, čo ma nebavilo. Potom som si našla jedného doma, ktorý bol fajn, no často sme sa dlhšie nevídali. To spôsobilo aj pár mojich flirtov s inými. Odreagovanie som hľadala nielen v športe, ale aj v se*e, ktorý som mala s chalanmi aj na miestach ako lúka, park či auto. Myslím, že svoje som si užila, no bol čas reálne dospieť.” Majka na inžinierskom stupni školu vzdala aj kvôli novému priateľovi, za ktorého je už vydatá.

Foto: wallpaperscraft.com, wikipedia.org

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba