Francúzske PSG sa v prvom zápase skupinovej fázy Ligy majstrov stretlo s anglickým Liverpoolom FC a na Anfielde prehralo 3:2. Hitom internetu je krátke video z tohto stretnutia, na ktorom vidieť, ako James Milner doslova zničil Neymara!Domáci Liverpool si v prvom zápase skupiny C v tohtoročnej edícii Ligy majstrov poradil s hviezdami nabitým PSG 3:2. Za “The Reds” skórovali postupne Sturridge, Milner a Firmino v 91. minúte. Za PSG sa presadili Meunier a Mbappé. Práve autor druhého lliverpoolskeho gólu James Milner sa stal hviezdou internetu vďaka tomu, ako ešte v úvode stretnutia “zbúral” Neymara.

Brazílčan Neymar je mnohými považovaný za jedného z najlepších futbalistov súčasnosti, lenže hviezdny krídelník si poškodil svoju dobrú povesť doslova až teatrálnym simulovaním na nedávnych MS v Rusku. Aj preto je Milnerov zákrok na neho označovaný viacerými priaznivcami ako “karma”.

Milner zničil Neymara

Liverpool FC : PSG 3:2 zostrih zápasu

Foto|Video: YouTube, Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D