Čoraz častejšie sa cirkusy stretávajú s poriadnou dávkou kritiky a ich zamestnanci sú v mnohých prípadoch terčom slovných útokov. Jedným z hlavných dôvodov by malo byť týranie zvierat, avšak zdá sa, že takáto nenávisť voči cirkusom môže mať aj hlbšiu podstatu. V zábavných stánkoch neraz vystupujú aj klauni, ktorí by sa mali starať o zábavu, teda pravú podstatu cirkusov. V nejednom prípade si pritom na svoje čísla vyberajú aj dobrovoľníkov z hľadiska, ktorí im majú robiť asistentov. Inak tomu nebolo ani vo Veľkej Británii, kde miestny klaun vytiahol do akcie 38-ročného Bena Harnhama.

Ben mal za pomoci klauna zvládnuť salto vzad a pobaviť tak prítomných divákov. Napokon ale bolo všetko inak a Ben spadol tak nešťastne, že okamžite upadol do bezvedomia. To už zamestnanci cirkusu pochopili, že niečo nie je v poriadku a okamžite sa mu snažili pomôcť. Z tejto situácie stuhla nejednému divákovi krv v žilách.

„Pozdravujem všetkých svojich priateľov. Po čísle v cirkuse som ostal ležať v nemocnici. Momentálne som trochu pomliaždený a prežil som ľahší otras mozgu, ale našťastie budem v poriadku,“ vyjadril sa Ben k videu.

Zdroj: Youtube.com | Foto: Youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.