Na internete nájdete veľa stránok, ktoré vás informujú o najnovších filmoch (na týchto weboch môžete sledovať filmy online!), najpredávanejších hrách alebo o skvelej knihe. Prejdete nižšie na recenzie a objavia sa nekonečné fóra a komentáre, ktoré by ste museli čítať hodiny. Ak už ale nechcete strácať čas, navštívte itcher.com.Ani vás už nebaví pozerať film po filme, aké má hodnotenie na CSFD alebo IMDB či pozerať ku každému trailery a recenzie, aby ste si vybrali film na večer? Presne pre vás je tu teda Itcher, ktorý vám podľa toho, ako ste hodnotili (aspoň 5 filmov), odporučí snímky na základe užívateľov, ktorým sa páčili rovnaké filmy ako vám.

Itcher
Takto vyzerá jedna položka odporúčania. Samozrejme, že Forrest Gump sme ešte neohodnotili, preto nám ho Itcher odporučil, ale srcollovaním na stránke dostanete množstvo ďalších tipov, ktoré sú tým viac presné “vášmu gustu”, čím viac filmov ohodnotíte. Výborná služba, z redakcie palec hore!

Toto všetko na Itcheri platí nielen na filmy, ale aj na hudobné albumy, hry a knižky. Služba ponúka aj množstvo informácií o tituloch a samozrejmosťou sú aj recenzie, ktoré sú moderované, takže sa nemusíte obávať, že natrafíte na vulgárne komentáre či pripomienky, ktoré vás prinútia stránku opustiť.

Po prihlásení, ktoré môžete uskutočniť aj cez Facebook, si vyberiete jednu z kategórií a ohodnotíte aspoň 5 titulov v nej. Následne stránka zobrazí váš zoznam prvých odporúčaní aj s užívateľmi, ktorí hodnotili podobne ako vy.

Ako pri iných webových aplikáciách, aj tu si môžete vyberať ľudí, ktorých chcete sledovať. Okrem toho vás prekvapí aj zoznam priaznivcov zaujímajúcich sa o to, čo hodnotíte a aké recenzie ste napísali práve vy. Táto stránka je skutočne ideálnym miestom, kde nájdete všetky odporúčania obľúbených produktov na jednom mieste.

Zdroj a foto: www.itcher.com