Aj keď už od rozchodu ubehol nejaký ten čas, stále myslíte na svoju bývalku? Ale no tak, hoši, spamätajte sa! :P Všetci to dôverne poznáme. Rozchod. To je ten trápny moment medzi dvomi bodmi. Ten prvý bod je ten, kedy si uvedomíte, že chcete kefovať (alebo nejako inak tráviť čas) s inou. Prípadne je to vaša partnerka, kto si uvedomí, že chce tieto veci zažívať s niekým iným. Druhým bodom tohto procesu je, samozrejme, ožieračka “na kašu” a ráno potom ide život ďalej. Je jasné, že niektoré rozchody sa rozdýchavajú ťažšie, ale na väčšinu naozaj stačí len osprchovanie sa a ste z toho vonku.

Každopádne, v poslednom období sledujem vo svojom okolí veľa zlomených chlapov, ktorí sa stále nevedia spamätať z rozchodu. Kali to v jednej zo svojich skladieb pomenoval výborne ,,keď ťa tá tvoje pod*ebe, zrazu je z hrdinu urevaná buzna”. Tento článok teda píšem v nádeji, že aspoň niekomu otvorí oči a dodá “gule” na to, aby prestal myslieť na svoju ex. Ak teda chcete, predstavím vám vlastný recept, ako bývalku dostať konečne z hlavy.

ak vy stále rozmýšľate nad tým “čo by bolo keby” a ona si už dávno osedlala nového týpka, spravte jednu jedinú vec – vyspite sa s inou!

V prvom rade nečítajte žiadne motivačné reči o tom, že “to tak má byť” a “je to len ďalšia cesta za tou pravou” a podobné sra*ky. Skrátka a jednoducho si povedzte, že život ide ďalej. (Šak teda jako chlap, ne?) Pokiaľ nemala kundu zo zlata, tak to nie je jediná žena na svete a váš život bez nej nekončí. Ak si vy myslíte, že áno, ste s*áč, nie chlap a tento článok rovno zatvorte. Ako ja nemám nič proti prejaveniu emócií, ale sebaľútosť a opúšťanie sa – to nikdy nebola doména chlapov a ani by sa to nemalo meniť. Je jasné, že niektoré rozchody si pýtajú aj pár dní, kým sa z nich chlap otrasie, ale rozhodne by to nemalo trvať pridlho. Preto ak vy stále rozmýšľate nad tým “čo by bolo keby” a ona si už dávno osedlala nového týpka, spravte jednu jedinú vec – vyspite sa s inou!

Nabaľte si prvú buchtu, čo sa neodvráti pri pohľade na vás, a pretiahnite ju!

Dajte sa dokopy, vyvetrajte byt a vypadnite von. Nabaľte si prvú buchtu, čo sa neodvráti pri pohľade na vás, a pretiahnite ju. Keď to nevýjde prvý večer, lebo chudák nadržaná baba nenápadko zdrhne po vašom dvojhodinovom monológu o bývalej, nevadí, skúste to znovu. Skôr alebo neskôr jedna z tých mršiek určite povolí aj bez blbých rečí o vzťahu, o pocitoch, že chlapom ide iba o jedno a blá blá blá. Keď už sa vám podarí zobudiť sa s prázdnou hlavou (jasné, že tým myslím prázdne vajčiská), tak si uvedomíte, že se* môžete mať aj s inými ženami okrem bývalky, a to sa hneď chlapovi lepšie díva na svet. Návod, ako sa jej ráno zbaviť, nájdete TU!

Keď už sa vrátite domov sám a vyvenčený, spravte si svoju pohodičku a pustite sa do toho, čo ste pri tej “vkuse upi*ovanej bývalke” nemohli. Umyte si auto, strávte celý deň hraním hier, ožerte sa so starým kamarátom bez otravných správ typu “kde si” a “kedy prídeš”. Alebo robte čokoľvek iné, čo vás napĺňa. Hlavne sa neopúšťajte a neľutujte sa, to je pod úroveň každého správneho chlapa. Mier a se*u zdar!

Foto: Depositphotos.com, Giphy.com