Určite to všetci dobre poznáte. Snažíte sa byť v posteli ako mačo, no vyvrcholenie vašej ženy je stále v nedohľadne. Nezúfajte, my totiž máme riešenie. Stačí, ak ju jednoducho uložíte spať. :) Presne tak! Hovoríme o spánkovom orgazme, ktorý je vraj u žien častejší ako pri sexe s partnerom. Vedci z Kinseyho inštitútu zistili, že štyri z desiatich žien zažívajú orgazmus v sne od puberty až do svojej päťdesiatky, a to aj bez ohľadu na to, či sú slobodné alebo (ne)šťastne vydaté. Podľa prieskumu zažíva erotické sny (s orgazmom alebo bez) až 70 percent žien. Spánkový orgazmus nám dokazuje aj to, že sex je záležitosťou nášho mozgu. Počas spánku totiž nedochádza k žiadnej stimulácií našich genitálií, no napriek tomu môžeme zažiť vyvrcholenie. Poznajú to aj muži. Ach, tá škvrna na trenkách po polúcii…

orgazmus

Nevešajte hlavu, páni. Ženy dokážu vyvrcholiť aj pri sexe. Orgazmy u žien sú ľahšie tým, ako žena starne a naberá stále viac a viac skúseností. Tiež sú ich vyvrcholenia častejšie so stálymi partnermi, ktorí už vedia, ako na svoju milovanú. Takže v žiadnom prípade teraz nedovoľte, aby vaša milá išla spať. Pekne si ju vezmite do svojich rúk a postarajte sa o jej blaho.

Foto: deviantart.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lorinart
Moderný človek, ktorý sleduje život okolo seba. Zaujíma ho všetko čo sa týka žien, vzťahov a sexu. Okrem toho sa venuje aj foteniu, grafike a fitku.