Jose Antonio z Malorky strávil posledných 25 rokov svojho života na ulici a privyrábal si parkovaním áut pre zákazníkov lokálneho baru. Jedného dňa dostal od tamojšieho salónu ponuku na premenu zdarma. Výsledok ho priviedol až k slzám!

Keď sa Jose po prvýkrát zbadal v zrkadle, nemohol uveriť, že sa pozerá na seba. „Nikto v susedstve ma nespozná!“ hovoril so slzami v očiach. Následne sa jeho slová potvrdili, keď sa s novým výzorom prešiel po ulici, kde pracoval a ľudia sa len šokovane pýtali, či je to naozaj on. Nadšený Jose sa dal dokonca do rečí s okoloidúcimi a zdá sa, že si ho všimlo aj zopár žien.

Ako povedal o niekoľko mesiacov neskôr, táto premena mu nezmenila len zovňajšok, ale aj celý život. „Kvôli depresii som v podstate stratil záujem o život, o to ako vyzerám a ignoroval som zdravotné problémy. Nový výzor mi pomohol s tým, aby som sa lepšie cítil vo vnútri.“ Jose si s novým imidžom našiel domov, získal zdravotnú starostlivosť, ktorú potreboval, a momentálne si hľadá priateľku.

Zdroj: metro.co.uk | Foto: YouTube